Wnuk Grace Kelly wziął ślub! Suknie ślubne panny młodej zainspirują miliony kobiet! Co za klasa!

Grace Kelly wnuk - kreacja ślubna

Grace Kelly wnuk - kreacja ślubna

Louis Ducruet, wnuk Grace Kelly, ożenił się. Kim jest jego ukochana Marie Chevallier? Zobacz trzy kreacje, w których wystąpiła panna młoda.

Na początku czerwca w Monako świętowano zaślubiny Charlotte Casiraghi z Dimitrim Rassamem. Córka księżniczki Karoliny z Monako miała dwie suknie ślubne – od marek Saint Laurent oraz Chanel .Za nami kolejny ślub jak z bajki w rodzinie książęcej z Monako, sakramentalne tak powiedział wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet, który poślubił Marie Chevalliere.

Jak wyglądał kolejny ślub w rodzinie? Tym razem, to syn księżniczki Stefanii i Daniela Ducrueta, byłego ochroniarza arystokratki, stanął na ślubnym kobiercu. Młodzi są para 7 lat i postanowili w końcu zalegalizować swój związek. Ślub cywilny odbył się 26 lipca w ogrodach książęcego pałacu, a dzień później goście zostali zaproszeni na ceremonię w monakijskiej Katedrze św. Mikołaja.

Podczas pierwszej uroczystości panna młoda miała na sobie nie suknię ślubną, a kombinezon od marki Rosa Clará, czym wzbudziła niemałą sensację wśród zgromadzonych gości. Dopiero w kościele Marie wystąpiła w tradycyjnym stroju, czyli w kreacji marki Atelier Boisanger.

Firma ujawniła, że praca nad suknią zajęła ponad 300 godzin, a nad projektem czuwała również siostra pana młodego, Paulina Ducruet. Na wesele Chevallier wybrała suknię od Rosa Clará. Kreacje, które wybrała są wspaniałe, a Marie prezentuje się zjawiskowo. Para wygląda przepięknie, a panna młoda na swoim Instagramie napisała:

Nie ma słów, które mogłyby opisać nasze szczęście! Dziękuję wszystkim, rodzinie i przyjaciołom, że dzielili z nami najszczęśliwszy dzień w naszym życiu. Mr & Mrs Ducruet.

Kim jest Louis Ducruet?

Louis Ducret urodził się 26 listopada 1992 roku w Monako. Arystokrata jest synem Stefanii Grimaldi oraz byłego ochroniarza księżniczki. 26-latek ma młodszą prawie dwa lata siostrę Paulinę Ducruet oraz przyrodnią siostrę – Camille Gottlieb, która zasłynęła swoim podobieństwem do babci, czyli Grace Kelly. Jego kuzynami są: Andrea Casiraghi, Charlotte Casiraghi, Pierre Casiraghi, księżniczka Aleksandra Hanowerska oraz dzieci księcia Alberta II  – Gabriela Grimaldi, Jacques Grimaldi, a także Aleksander Grimaldi-Coste i Jazmin Grimaldi.

Kim jest wybranka arystokraty?

Marie poznała Louisa, podczas gdy oboje byli studentami. Podobnie jak on, uczęszczała do Skema, francuskiej szkoły biznesu, w której uzyskała tytuł licencjata administracji biznesowej. Później studiowała marketing na Western Carolina University w Cullowhee w Północnej Karolinie, a Louis uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania sportem. Marie, ma dwóch starszych braci. Obecnie pracuje jako koordynatorka bankietów i konwencji w Hôtel Hermitage Monte-Carlo.

Życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego!

Zobacz: Rodzina królewska szaleje ze ślubami! Już niedługo w Windsorze znów zabrzmią weselne dzwony!

Zobacz: Przepiękna wnuczka Grace Kelly wzięła ślub. Oniemiejecie na widok jej sukni ślubnych!

Zobacz: Ciężarna księżna Charlene błyszczała na gali ku czci Grace Kelly. To jej pierwsze oficjalne wystąpienie od czasu ogłoszenia ciąży


Louis Ducruet i Marie Chevallier

Louis Ducruet i Marie Chevallier

Louis Ducruet i Marie Chevallier - suknia Clara Rosa

Louis Ducruet i Marie Chevallier - suknia Clara Rosa

Louis Ducruet i Marie Chevallier - druga suknia Clara Rosa

Louis Ducruet i Marie Chevallier - druga suknia Clara Rosa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×