Szukaj

Wnuczka Elvisa Presleya poszła na całość. Świętuje swoje urodziny w samych skarpetkach, klapkach i okularach

Elvis Presley

Elvis Presley

Riley Keough, czyli wnuczka Elvisa Presleya, to gorąca modelka i aktorka. Gwiazda swoje 31. urodziny uczciła odważnym zdjęciem.

Riley Keough jest córką Lisy Marie Presley i Danny’ego Keoughema, oraz wnuczką Elvisa Presley i Priscilli Presley. Już w wieku 14 lat zadebiutowała w branży mody. Była modelką na włoskim pokazie Dolce&Gabbana. W sierpniu tego samego roku pojawiła się na okładce Vogue’a wraz ze swoją matką Lisą Marie i babcią Priscillą.

W 2009 rozpoczęła pracę nad The Runaways, jej debiutanckim filmem, w którym wystąpiła wraz z Kristen Stewart i Dakotą Fanning. Zagrała w nim Marie Currie – siostrę Cherie Currie (Dakota Fanning). W 2010 roku Riley zakończyła zdjęcia do filmu The Good Doctor, w którym wcieliła się w główną postać u boku Orlando Blooma. W 2015 roku zagrała w filmie akcji Mad Max: Fury Road obok Charlize Theron. W najbliższym czasie będziemy mogli ją oglądać w psychologicznym thrillerze The Devil All the Time.

Riley Keough (wnuczka Elvisa) w odważnej pozie

Wnuczka Elvisa i Priscilli Presley to niepokorny duch, podobnie jak jej przodkowie. Lubi szokować i zwracać uwagę, dlatego swoje 31. urodziny postanowiła spędzić w stroju Ewy, na leżaku. Jej nonszalancki sposób bycia podkreślają skarpetki i klapki oraz ciemne okulary. Riley Keough, która została sfotografowana podczas rozmowy przez telefon, jest wyraźnie rozbawiona, że w tej scenerii ktoś właśnie robi jej zdjęcie.

View this post on Instagram

31 ????

A post shared by Riley Keough (@rileykeough) on

Fani także są zachwyceni tym widokiem. Oprócz tradycyjnych życzeń pojawiły się też takie komentarze:

  • Twój dziadek byłby dumny z tego, jaką kobietą się stałaś
  • Dlaczego nie mogę mieć takich sąsiadów jak ona?
  • Świetne skarpetki!

Sto lat 🙂


Riley Keough

Riley Keough

Riley Keough

Riley Keough

Riley Keough

Riley Keough

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×