Właściciel „Baru Agata” wydał oświadczenie dotyczące śmierci Marzenny Koniuszy. Nie milkną echa afery z „Kuchennych rewolucji”

Kuchenne Rewolucje - Marzenna Koniuszy

Kuchenne Rewolucje z udziałem Marzenny Koniuszy, która nie dożyła premiery odcinka, wzbudzają ciągle wiele emocji. Okoliczności jej śmierci wzburzyły widzów. Właściciel Baru Agata zdecydował się wydać oświadczenie. 

Nie milkną echa Kuchennych Rewolucji, w których wziął udział Bar Agata, którego właścicielem jest klub TKKF Stilon Gorzów. Pracująca tam kucharka, Marzenna Koniuszy, zmarła, zanim odcinek z jej udziałem został wyemitowany. Okoliczności jej śmierci oburzyły fanów programu. Najpierw oświadczeni wydała córka bohaterki programu, w którym pisała między innymi o wykorzystywaniu pracowników i mobbingu:

[…]Mama pracowała od zakończenia „Kuchennych Rewolucji” cały czas po 12 godzin, cały czas krytykowana, molestowana psychicznie. Założyli kamery bez naszej wiedzy, po wielkiej burzy słów wyłączyli je, ale mama i tak nie miała do menagera zaufania, więc je zakryła po 2 tygodniach była dokumentacja, że wyrażamy zgodę na monitoring.

Zdradziła także, że nawet po wizycie Gessler, pensje nie były wypłacane tak, jak trzeba, a jej mama zmarła niecałe 20 dni po ostatniej wizycie restauratorki.

Dalej nie wypłacił pieniędzy, mojej wrześniowej wypłaty, mamy wypłaty i odprawy. Tata do dziś nie dostał żadnych pieniędzy. 19 dni po szczęśliwym powrocie Pani Magdy mama dostała wylewu. Nie mogę się otrząsnąć. Płaczę i będę płakać. Mama by żyła na dzień dzisiejszy – napisała kobieta.

W końcu, po wielkiej burzy w mediach, wypowiedzieć zdecydował się także właściciel Baru Agata. Co napisał w oświadczeniu?

Właściciel Baru Agata wydaje oświadczenie w sprawie śmierci Marzenny Koniuszy

Po emisji odcinka i wszystkich sprawach, które wyszły na jaw, w internecie zaczęły się spekulacje na temat śmierci pani Marzenny. Miała ona zostać zwolniona, podobnie jak jej córka, niedługo przed tragedią, a fani zaczęli doszukiwać się w tym winy właścicieli baru. W końcu klub TKKF Stilon Gorzów wystosował oświadczeniem, w którym odniósł się do doniesień.

Jako zarząd klubu TKKF Stilon Gorzów wspólnie z menedżerem baru Agata Panem Bogusławem Paszkiewiczem stanowczo zaprzeczamy wszelkim nieprawdziwym informacjom pojawiającym się w przestrzeni publicznej oraz internecie, naruszającym dobre imię klubu oraz menadżera baru Agata – zaczyna się oświadczenie.

Zaprzeczono wszelkim oskarżeniom, które pojawiły się w sieci.

W szczególności zaprzeczamy wszelkim nieprawdziwym informacjom, aby w barze Agata miało dochodzić do mobbingu, molestowania psychicznego lub tortur psychicznych w stosunku do pracowników. Stanowczo zaprzeczamy też nieprawdziwym informacjom, aby Pani Marzenna Koniuszy została przed śmiercią zwolniona z pracy w barze Agata, oraz aby w ten sposób klub lub menedżer przyczynili się do śmierci Pani Marzenny. Nieprawdziwe są także informacje, aby to klub lub menedżer zwolnił z pracy córkę Pani Marzenny.

Pojawiło się także stanowcze zapewnienie, że również córka pani Marzenny nie została zwolniona z pracy.

Wszystkie osoby niemające wiedzy w sprawie prosimy o powstrzymanie się od rozprzestrzeniania nieprawdziwych informacji, które stają się podstawą „internetowego hejtu”, którego ofiarą obecnie pada klub oraz menadżer baru […]

Pod oświadczenie nie brakuje sceptycznych uwag. Internauci zwracają uwagę między innymi na brak podpisów zarządu pod dokumentem, a także fakt, że nie ma ani słowa na temat nieterminowo wypłacanych pensji.

Co myślicie o całej aferze?


Oświadczenie właściciela Baru Agata

Marzenna Koniuszy nie żyje

Kuchenne rewolucje - Marzenna Koniuszy nie żyje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×