Szukaj

Do sieci wyciekły pilnie strzeżone zdjęcia córek Władimira Putina. Podobieństwo do ojca jest bardzo widoczne

Władimir Putin

Władimir Putin

Władimir Putin może nie być z tego zadowolony. Do sieci wyciekły zdjęcia jego córek sprzed 20 lat. Kim są i czy są podobne do sławnego ojca?

Władimira Putina nikomu nie trzeba przedstawiać. O ile o prezydencie Rosji wiadomo naprawdę sporo, a on sam lubi kreować swój wizerunek w mediach, o tyle o jego najbliższych, w tym córkach, nie wiadomo już tak wiele.

Niedawno znowu było o nim głośno, bo Rosjanie poparli proponowane zmiany w konstytucji – dzięki jednej ze zmian Władimir Putin będzie mógł rządzić co najmniej do 2036 roku.

Jednak z jednej sprawy być może nie będzie zadowolony. Otóż do sieci wyciekły zdjęcia jego córek sprzed lat, a media natychmiast to wychwyciły.

Czy córki Władimira Putina są do niego podobne?

Do internetu wyciekły zdjęcia, na których mają być córki Władimira Putina. Prezydent Rosji doczekał się Marii, urodzonej w 1985 roku  i Kateriny, urodzonej w 1986 roku, które pochodzą ze związku z Ludmiłą Szkriebniewą. Pobrali się w lipcu 1983 roku, a o rozwodzie poinformowali w 2013 roku.

Fotografie, które pojawiły się w sieci, są autorstwa Siergieja Pugaczowa. Był współpracownikiem Putina, biznesmenem, który swego czasu nazywany był „bankierem Kremla”. Zdjęcia powstały dwadzieścia lat temu. Prawdopodobnie widać na nich córki Władimira Putina. Nie trzeba długo się przyglądać, żeby dostrzec podobieństwo między nimi a sławnym ojcem. Rosyjskie media bardzo szybko zainteresowały się zdjęciami.

View this post on Instagram

В сети обсуждают ранее неизвестные подростковые фотографии дочерей Путина, которыми поделился бывший российский предприниматель и собственник "Межпромбанка" Сергей Пугачев ???? Съемка относится к началу нулевых годов. На фото обратил внимание журналист телеканала "Дождь" Илья Шепелин: "Путин не признает до сих пор наследниц, а они занимаются проектами, существующими на многомиллиардные вложения госкорпораций" ???? ________ #spletnik #spletnikru #владимирпутин

A post shared by Spletnik (@spletnik_ru) on

Kim są córki Władimira Putina?

Maria Woroncowa jest starszą córką Putina. Urodziła się w Leningradzie (obecnie Petersburg). Ukończyła niemicką szkołę w Moskwie. Jest bardzo wykształcona – studiowała biologię na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu, jest absolwentką medycyny na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym i doktorantką Centrum Badań Endokrynologicznych w Moskwie. Pracuje w klinice jako endokrynolog. Jej mężem jest holenderski biznesmen, Jorrt Faassen.

Młodsza, Katerina Tichonowa, jest zawodową tancerką i stoi na czele Narodowej Fundacji Rozwoju Intelektualnego i Narodowego Centrum Rezerwy Intelektualnej Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego. Urodziła się w Dreźnie i, podobnie jak siostra, uczęszczała do niemieckiej szkoły w Moskwie. Skończyła studia azjatyckie na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Posiada tytuł magistra fizyki i matematyki. Jest związana z Nikołajem Szamałowem, miliarderem, a przyjacielem swojego ojca. Jednak w 2018 roku prasę obiegły wieści, że się rozstali – Rosjanie ostrożnie piszą o tej sprawie. Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo dlaczego Katerina rozwiodła się ze swoim mężem, a jego majątek znacznie się uszczuplił…


Władimir Putin został ojcem! Alina Kabajewa urodziła bliźnięta

Władimir Putin został ojcem! Alina Kabajewa urodziła bliźnięta

Melania Trump w żółtej sukience Gucci na spotkaniu z Władimirem Putinem

Melania Trump w żółtej sukience Gucci na spotkaniu z Władimirem Putinem

Przerażona Melania Trump na spotkaniu z Władimirem Putinem

Przerażona Melania Trump na spotkaniu z Władimirem Putinem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×