Władimir Putin słabnie na oczach świata. Spuchnięta twarz, problemy z mówieniem: „Nie rusza się bez lekarzy”

Władimir Putin

Władimir Putin

Władimir Putin zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Jakie są najnowsze doniesienia na ten temat?

Władimir Putin od 24 lutego, czyli od momentu wszczęcia wojny w Ukrainie, jest na językach mediów na całym świecie. Decyzja o zaatakowaniu sąsiadującego państwa spotkała się z krytyką i sankcjami ze strony prawie wszystkich państw naszego globu. Dyktator stał się obiektem nieprzyjemnych memów, żartów, wzbudził niechęć w wielu ludziach.

Od jakiegoś czasu media donoszą też o stale pogarszającym się zdrowiu prezydenta Rosji. W jakim jest stanie? Co wiadomo na ten temat?

Władimir Putin ma poważne problemy zdrowotne. Nie jest w stanie prowadzić rozmowy

Stan zdrowia Władimira Putina jest pod stałą obserwacją mediów i agentów wywiadu z całego świata. 10 maja dziennik La Stampa poinformował o hospitalizacji oraz wielu badaniach i konsultacjach, którym został poddany. Te informacje włoskiemu dziennikowi mieli podać członkowie rosyjskich służb.

Od dłuższego czasu spekuluje się, że prezydent Rosji cierpi na raka trzustki. 9 maja miał przejść operację, ale rosyjskie służby miały przygotować nagrania, które przekonają Rosjan, że Putin jest w pełni sił. Pojawiły się też plotki o sobowtórze, który go zastąpi.

Po tych doniesieniach dziennikarze uważnie obserwują wszystkie nagrane wystąpienia prezydenta Rosji. Na wielu z nich można dostrzec niekontrolowane drgania kończyn Putina, a także opuchliznę na twarzy i szyi.

W piątek 20 maja przywódca Federacji Rosyjskiej pojawił się na spotkaniu z Siergiejem Czemiezowym, dyrektorem generalnym państwowego konglomeratu obronnego Rostec. Wideo z tej rozmowy ma być dowodem na to, że stan zdrowia prezydenta wyraźnie się pogarsza. Spuchnięte twarz i ręka oraz spięte, nienaturalnie ułożone ciało mają wskazywać na to, że Putin zmaga się z silnymi bólami.

Z kolei na nagraniach opublikowanych przez rosyjską telewizją państwową widać, że Władimir Putin ma trudności z podtrzymaniem rozmowy. Także wiele innych źródeł podaje, że stan zdrowia prezydenta Rosji wyraźnie się pogorszył. Nie rusza się bez lekarzy, a The Sun twierdzi, że ze względu na stan zdrowia, podczas każdego spotkania potrzebuje przerwy na pomoc medyczną.


Władimir Putin - pierwsze publiczne wystąpienie - screen

Władimir Putin - pierwsze publiczne wystąpienie - screen

Władimir Putin

Władimir Putin

Jacht Władimira Putina - screen You Tube

Jacht Władimira Putina - screen You Tube

Komentarze

 • Gość Babcia pisze:

  Dostaje to na co zasłużył.Reszta po śmierci jak spotka się w piekle ze Stalinem,Hitlerem.Oby następca był normalny,chociaż trudno na to liczyć.

 • Gość pisze:

  Proszę Państwa! u nas w Polsce nie ma wojny.Codziennie ktoś słyszy diagnozę -rak.Oczywiście skierowanie i termin???? za pół roku!!!!! np.ostra dyskopatia,ból nie do zniesienia,skierowanie!- termin za kilka miesięcy.!!!Jak można żyć z takim bólem kilka miesięcy???????Może Państwo zaczniecie domagac sie od rządzących poprawy naszych warunków życia.Zostawcie problemy zdroweotne szalonego putina ,a zajmimy się poprawą warunków w naszym kraju dopóki nie ma wojny.

 • Gość pisze:

  To nic nie da,przyjdzie następny jeszcze gorszy

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jak mówi klasyk o mnie się nie martw martwy się o siebie byle kasa się zgadzała a się nie zgadza złom chlebek gaz kosztuje biznes jest biznes i to tyle

 • Gość zuza pisze:

  Nikomu nie życzę śmierci ale on powinien umrzeć w meczarniach za śmierć tylu ludzi.

 • Gość pisze:

  Modli się w cerkwi i uważa, że mordowanie ludzi jest normalne? bestia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×