Rewolucja w TVN. Stacja pokaże prezentację wiosennej ramówki na głównej antenie w walentynki. Co zobaczymy na żywo?

Edward Miszczak

Wiosenna ramówka TVN 2021 zostanie zaprezentowana w walentynki. Co przygotowano dla widzów? Edward Miszczak zdradził szczegóły.

Stacje telewizyjne, chcąc przyciągnąć jak największą liczbę oglądających, przygotowują dla nich ciekawe propozycje. Nie brakuje lubianych programów i seriali, kontynuacji sprawdzonych formatów, a także nowości. W bitwie o widza wyciągają najcięższe działa, wszystko po to, by zatrzymać go przy sobie jak najdłużej.

Stacje to, co przygotowały na kolejne miesiące, prezentują podczas specjalnej konferencji, która z reguły odbywa się dwa razy w roku: wiosną i jesienią (wyjątkiem jest TVP, która przed pandemią zaprezentowała też zimową ramówkę). Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN zapowiedział, że prezentacja programu na wiosnę będzie spektakularna.

Wiosenna ramówka TVN 2021. Edward Miszczak opowiada o szczegółach

Edward Miszczak, w rozmowie z Wirtualnymi mediami zapowiedział, że prezentacja wiosennej ramówki TVN 2021 odbędzie się w walentynki. Będzie transmitowana na żywo na antenie głównej TVN. Poprowadzą ją Paulina Krupińska i Marcin Prokop. Dyrektor programowy zaznaczył, że będzie to show, jakiego do tej pory nie było w telewizji:

Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show, jakiego nie było dotąd w telewizji. Zabierzemy widzów do inspirującego i rozrywkowego świata wciągających fabuł, przyjemnej rozrywki, opowieści o ludziach, inspiracjach, które w czasach gdy możemy o wiele mniej niż kiedyś, stają się codziennym towarzyszem. Do miejsca, które nie tylko jest odskocznią od codzienności, ale także powoduje, że każdy z nas może złapać wiatr w żagle! Na pewno zaskoczymy widzów nowym, świeżym spojrzeniem.

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak

Miszczak dodał, że pandemia koronawirusa wcale nie ułatwia dotarcia do widzów. Właśnie dlatego stacja chce jak najlepiej spełnić potrzeby odbiorców:

Utrzymująca się pandemia wcale nam tego dotarcia do widzów nie ułatwia. Dlatego podchodzimy zupełnie inaczej do naszej oferty skupiając się na tym, w jaki sposób możemy spełnić potrzeby widzów. Dzisiaj nie da się już zmuszać ludzi do podążania wyłącznie za ramówką.

Dyrektor programowy TVN podkreślił, że stacja staje na wprost widza. Pokazuje, jakie ma możliwości, by spędzać czas:

Rozwijamy platformę Player, mamy tu oryginalne produkcje których nie ma w TV, rozszerzamy ofertę kontentową na nowe dotąd nieobecne w telewizji produkcje. Szukamy innego sposobu, jak to w ciekawy sposób widzom opowiedzieć.

Transmisję z wydarzenia, które nazwano Jesteśmy w domu! będzie można oglądać w niedzielę, 14 lutego. Start o godzinie 20:05. W galerii przypominamy, jak prezentacja ramówki wyglądała w 2020 roku.


Dorota Szelągowska w białym garniturze - wiosenna ramówka TVN 2020

Dorota Szelągowska w białym garniturze - wiosenna ramówka TVN 2020

Magda Gessler – wiosenna ramówka TVN 2020

Magda Gessler – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Kożuchowska – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Kożuchowska – wiosenna ramówka TVN 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×