Szukaj

Wimbledon 2015 – Agnieszka Radwańska wyprosiła dziennikarzy TVN. Dziennikarze w Londynie twierdzą jednak co innego

Agnieszka Radwańska wyprosiła dziennikarzy TVN

Agnieszka Radwańska miała wyprosić dziennikarzy TVN – taką informację wczoraj wieczorem podał prawicowy serwis Wpolityce.pl. Napisaliśmy o tym wczoraj.

Zobacz: Wimbledon 2015 – Agnieszka Radwańska wyprosiła z konferencji prasowej dziennikarzy TVN

Teraz głos zabrali dziennikarze, którzy byli na miejscu, a nie są związani z portalem wpolityce.pl. Pierwszy kłam tej plotce zadał Bartosz Gębicz z „Przeglądu sportowego”.

Kochani! Nie dajcie się nabrać na te brednie, że Agnieszka wyprosiła TVN z konferencji. Takiej sytuacji na Wimbledonie w ogóle nie było! – napisał Bartosz Gębicz z „Przeglądu sportowego”.

Jakub Ciastoń, korespondent „Gazety Wyborczej” w Londynie, także zabrał głos w tej sprawie.

Ludzie, nie dajcie się nabrać na fejkowy news, że Aga wyprosiła TVN z konferencji. Nie było takiej sytuacji! To jakiś zmyślony news – napisał Jakub

Temat podjęła także portal sport.pl. Okazuje się, że na konferencji na Wimbledonie w ogóle nie było dziennikarzy stacji TVN.

W rzeczywistości na Wimbledonie w ogóle nie było dziennikarzy TVN, bo prawa do relacji z turnieju ma Polsat, ale on też nie wysłał – na razie – do Londynu ludzi z kamerą. W 2013 r., kiedy Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska sięgnęli półfinałów, na miejscu pojawili się ludzie z Polsatu, ale dopiero od półfinałów – napisał Sport.pl.

Czyżby kolejny etap prywatnej wojny portalu w polityce.pl ze stacją TVN? Tej bitwy jednak prawicowe media znów nie wygrały.

Na oficjalnie oświadczenie Agnieszki Radwańskiej przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Agnieszka Radwańska

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×