Harry chce zniszczyć 9-letniego syna Williama i Kate. W jego głowie zrodził się złowieszczy plan. Czy on zupełnie postradał zmysły?!

William ostrzega Harry'ego

William ostrzega Harry'ego

Książę William zamierza z całą stanowczością zareagować, jeśli w nadchodzących pamiętnikach Harry'ego znajdą się treści zagrażające jego najbliższym. Najbardziej obawia się o George'a. Dlaczego?

Oficjalnie wyznaczono datę ukazania się pamiętnika księcia Harry’ego, a jego starszy brat, książę William, przygotowuje się do ochrony swojej rodziny przed człowiekiem, którego kiedyś kochali i któremu ufali. Szczególnie boi się o swojego najstarszego syna George’a. Dlaczego?

Harry w pamiętnikach zaatakuje George’a? Dlaczego?

Od dłuższego czasu media informowały, że książę Harry zamierza wydać biografię. W sieci właśnie pojawiała się zapowiedz publikacji. Spare, bo taki tytuł otrzymała książka, na rynku pojawi się już 10 stycznia 2023 roku. Biografia księcia zostanie przetłumaczona na 16 języków. Już wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej obawiają się, co znajdzie się w publikacji.

Jeśli Harry wspomni o George’u, William całkowicie się od niego odwróci mówi źródło New Idea.

Informatorzy twierdzą, że ​​istnieją podejrzenia, że Harry może użyć swojej książki aby uderzyć w swojego 9-letniego bratanka, księcia George’a, najstarszego syna księcia Williama i drugiego w kolejce do tronu.

Królewscy eksperci sugerują, że jest zazdrosny – jego celem od dawna był William. Jednak już zauważył, że nie jest w stanie go dotknąć inaczej, niż wyłącznie przez jego najbliższych. Do tego George jest drugi w kolejce do tronu, co także ma go uwierać.

William może zrozumieć, że Harry mógł być zazdrosny o niego dorastając, biorąc pod uwagę jego starszeństwo w rodzinie, ale wciąga w to George’a, zrobił to o krok za daleko – mówi informator.

Kate i William zrobiliby wszystko, co w ich mocy, aby chronić George’a i przygotować go na to, by pewnego dnia został królem, a teraz wydaje się, że muszą się martwić nawet o komentarze jego dorosłego wuja.

Wiadomo, że jeszcze to wszystko może nie dotrze do George’a, ale on rośnie i w końcu zrozumie. To może być dla niego bolesne, bo przecież uwielbiał wujka.

Jeśli Harry nawet wspomni nazwisko George’a w swoich pamiętnikach, William zareaguje.

Dalsze podsycanie furii Williama to fakt, że Harry zostawia swoje wyczekiwane wspomnienia na dzień po 41. urodzinach Kate. Staje się jasne, że Sussexowie mogą myśleć tylko o zemście, a William chce trzymać swoją rodzinę z dala od nich. Zareaguje bardzo boleśnie – nie da już szansy Harry’emu.

Tina Brown, amerykańska dziennikarka, która przyjaźniła się z księżną Diana, ujawniła, że ​​Harry był zazdrosny o Williama. Jego posunięcia po odejściu od rodziny królewskiej nie pozostawiają wątpliwości, że to zadra z przeszłości popycha go do ataków na brata i całą rodzinę. Co myślicie o tych doniesieniach?


William za wszelką cenę będzie bronił George'a

William za wszelką cenę będzie bronił George'a

Harry, Diana i William - 6. sezon The Crown

Harry, Diana i William - 6. sezon The Crown

Meghan Markle - podeszwa buta

Meghan Markle - podeszwa buta

Komentarze

 • GośćMika pisze:

  Prawda i g prawda / to co ostatnio media wypisują w Polsce jest smieszne . Kto niby miałby udzielić takich informacji ???

 • Agata pisze:

  Odkąd Megan weszła do tej rodziny zniszczyła dobre relacje między braćmi i Kate a kiedyś było inaczej Myślę że Harry jeszcze wiele złego doświadczy od tej kobiety zrobiła wszystko by rozdzielić braci a teraz knuje chodzi na wywiady opluwa tak się nie robi To zła kobieta a Harry jest naiwny i robi co mu żonka powie

  • Gość pisze:

   Agata srata tata

  • Gość pisze:

   Co to znaczy „zniszczyła relacje” i „kiedyś było inaczej”??
   Jakie to są relacje, kiedy zaślubiona Williamowi, po kilkunastoletnich podchodach całej rodziny Middleton, dalej na każdym zdjęciu wgapia się cielęcym wzrokiem w Harrego. To nie tylko chore, ale wręcz plugawe.
   Kate byłaby szczesliwa, gdyby dalej mogla przy Williamie dążyć do korony, mimo że tylko krolowej małżonki, i jednocześnie mieć Harrego do wspierana i kochania. No i brylować między tymi facetami bez jakiejkolwiek babskiej konkurencji:))) Tym bardziej takiej, której nie dorasta do pięt.
   Nie mówiąc już o tym, że całe BRK jedzie efektem Meghan i trochę rozruszało leniwe dupska.

  • Gość pisze:

   do tej – 24 listopada 2022 o 18:55
   Jedziesz po Księżnej Walii jak wyrafinowana, plugawa tabloidziara. A to, że jesteś fanką toksycznej żony „po prostu Harrego” tylko zniechęca do niej jeszcze bardziej.

  • Gość pisze:

   Jedynym plugastwem tam jest meg
   Ona nie tyle nie dorasta Kate do pięt co może służyć najwyzej jako wycieraczka księżnej Walii.
   Może wreszcie rudy i zezowata by rozruszali swoje leniwe dupska? Nic innego oprócz szkalowania rodziny nie robią

 • Gość pisze:

  Chyba imię Georga, a nie nazwisko. Oni nie mają nazwiska. Poza tym to w końcu ma być pamiętnik, czy biografia?

 • Gość pisze:

  Daily Mail szczujecie i płodzi to gó… no, a polskie szmatlawce łykają i powielają ten hejt na HM. Czekam aż ich prawnicy zrobią z tym porządek, szczególnie z plugawymi komentarzu, których redakcje nie usuwają

 • Babette pisze:

  Właściwie tyle o nich wiemy ile oni chcą,jak w każdej rodzinie jest drugie dno a myślę że w tej rodzinie to jest studnia bez dna.Księżna Diana postanowiła przerwać ten iddyliczny wizerunek rodziny królewskiej ale niestety nie udało jej się więc Harry to kontynuuje i myślę że nie chodzi tu o władzę a obnażenie obłudy,kłamst i całego baśniowego obrazka

 • Gość pisze:

  W jakim kontekście miałaby być użyta osoba syna Williama. Artykuły na jastrzębiu są tak durnie pisane, że trudno jest cokolwiek wywnioskować.
  Rzadko tu zaglądam i chyba przestanę, bo te tabloidy to siedlisko śmieci.

 • Gość pisze:

  Harry jest zazdrosny że to nie on w przyszłości zostanie królem a to już robota Megan

 • Gość pisze:

  Harry jest niby dorosły, ale jest też megaidiotą, więc wszystko jest możliwe. Jeżeli to zrobi, to sam sobie podstawi ostateczną gilotynę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×