Szukaj

William wysłał pismo do Meghan i Harry’ego po tym, jak usłyszał podcast z Archiem. Co mu się nie spodobało?

Meghan Markle i książę Harry z Williamem

Meghan Markle i książę Harry z Williamem

Książę William jest zdeterminowany, żeby powstrzymać Harry'ego i Meghan. Jeśli nie zastosują się do oficjalnej prośby, którą do nich wysłał, zamierza iść do sądu. W czym tkwi problem?

Kiedy książę Harry i Meghan, ogłosili nowy kontrakt na podcast ze Spotify, wywołało to zbiorowy dreszcz niepokoju w pałacu w Londynie. Pomimo że para obiecała wykorzystać swoją platformę do wspierania spraw i organizacji charytatywnych bliskich ich sercu, starsi członkowie rodziny królewskiej są mocno zaniepokojeni co do ich motywów – zwłaszcza że ​​według doniesień aplikacja przynosi oszałamiające zyski w wysokości 48 milionów dolarów rocznie.

Dlaczego William chce pokrzyżować palny Meghan i Harry’ego?

Zapowiedź podcastów pary jest już dostępna online. Pięknie się zgrali, a słuchacze wychwycili nawet lekki flirt podczas ich interakcji.

Mówi się, że Meghan zachwyciła Spotify swoim brzmieniem i sprawiła, że ​​nie mogli się jej oprzeć – mówi informator tabloidu – Są podejrzenia, że w tej umowie jest o wiele więcej, niż mówią Meghan i Harry.

Chociaż para obiecała wykorzystać swoją platformę do wspierania spraw i organizacji bliskich ich sercu, nie przekonali o tym starszych członków rodziny królewskiej. William już organizuje serię spotkań za zamkniętymi drzwiami, które odbywają się z jego radcami prawnymi. A przynajmniej tak twierdzi New Idea.

Nie trzeba geniusza, żeby zrozumieć, że ma to związek z Meghan i Harrym. Największym zmartwieniem Williama dotyczącym Meghan jest to, że nie jest dyskretna. W końcu wyznała przecież, że ​​współpracowała przy biografii Finding Freedom, która przedstawiła Williama i Kate w strasznym świetle, mimo że na początku przysięgała, że ​​nie ma z tym nic wspólnego. A teraz chce, żeby ludzie uwierzyli, że w tym projekcie wartym ogromnej gotówki, jakim jest podcast, który sprawia, że ​​słuchacze wracają, nie będzie mówiła nic o czasie spędzonym w rodzinie królewskiej? William jest zdeterminowany, aby powstrzymać Harry’ego i Meghan, zanim będą mogli wyrządzić więcej szkody monarchii – mówi informator.

Tymczasem para mieszkająca w Los Angeles wydaje się bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowana, aby zrównoważyć swój królewski status i interesy. Doniesiono, że Harry i Meghan uczestniczą w rozmowach o przedłużeniu 12-miesięcznej umowy Megxit z królową, która zakłada, że ​​książę na początku 2021 roku na krótko wróci do Wielkiej Brytanii na rozmowy.

Okazało się, że podcasty Sussexów będą poruszać takie kwestie jak sprawiedliwość rasowa i równość płci, ale wewnątrz pałacu pojawiają się obawy, że Meghan i Harry mogą również rozmawiać o sprawach królewskich. W rezultacie informator wyjaśnia, że ​​William bada swoje możliwości prawne.

Wszystko jest przygotowane. Wysłano pierwsze pismo z mocno sformułowaną prośbą o zaprzestanie audycji, przypominające im, że rzeczy, o których mówią w tym podcaście, mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa królowej – mówi informator. – Jeśli to nie poskutkuje, William ma drugi plan. Poczeka aż Harry i Meghan się pomylą i powiedzą coś, co narusza prywatność lub jest zniesławiające, a następnie pójdzie z nimi do sądu.

Podobno Meghan zdaje sobie sprawę z działań Williama i obawia się, że jej wart miliony kontrakt może nie wypalić. Markle dobrze wie, że nie ma wystarczających środków i możliwości, żeby pójść do sądu ze starszym bratem męża, którego zaplecze finansowe jest o wiele większe, niż jego bratowej.

Cała audycja Meghan i Harry’ego z udziałem Archiego:


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×