Szukaj

Księżna Kate drży o księcia Williama. Tabloid donosi o problemach z alkoholem. Od czego się zaczęły?

Księżna Kate, książę William

Księżna Kate, książę William

Księżna Kate drży o zdrowie o księcia Williama. Jej mąż zmaga się z nawarstwiającymi się problemami i przestaje sobie z nimi radzić. Tabloidy donoszą, że coraz częściej szuka ukojenia w alkoholu. Niepokojące wieści płyną z Wysp Brytyjskich.

Książę William czasy młodzieńczego buntu ma już dawno za sobą. Obecnie jest przykładnym mężem, ojcem, a przede wszystkim następcą tronu brytyjskiego, którego rodacy najchętniej od razu po śmierci lub abdykacji Elżbiety II widzieliby w roli króla.

Syn Karola świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec monarchii. Do tego on i jego małżonka, księżna Kate są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Podczas pandemii znaczenie ich misji dla królowej jeszcze wzrosło, bo czuli, że powinni dawać dobry przykład i podnosić społeczeństwo na duchu.

Po odejściu z rodziny królewskiej Harry’ego i Meghan ilość ich obowiązków jeszcze wzrosła. Do tego zmuszeni byli zastąpić sędziwą Elżbietę II, która jest szczególnie narażona na zakażenie koronawirusem. Małżonkowie obciążeni są także nauczaniem domowym George’a i Charlotte.

Sporo się tego wszystkiego zebrało, a do tego William mocno przeżywa rozluźnienie się więzi z młodszym bratem. Tabloidy donoszą, że ciężko mu udźwignąć ten ciężar i coraz częściej szuka ukojenia w alkoholu.

Księżna Kate drży o Williama. Czy książę ma problem z alkoholem?

Tabloid donosi, że William jest na krawędzi. Kate obawia się, że stres ostatnich kilku lat naprawdę głęboko dotknął jej męża. Osoba wtajemniczona powiedziała, że ​​książę jest pod ogromną presją, gdy przyjmuje dodatkowe obowiązki, podczas gdy królowa Elżbieta pozostaje odsunięta z powodu pandemii.

Źle na jego ogólny stan wpłynęła także choroba – przypomnijmy, że wiosną ubiegłego roku chorował na COVID-19. Osłabiony, w gorszej formie fizycznej, nie był w stanie realizować zamierzonych zadań. Jego stres się powiększył w momencie, kiedy Harry opuścił koronę. Odebrał to bardzo osobiście.

William zmaga się z dużą ilością złości i bólu. Odczuwa ciągły niepokój. Tylko alkohol jest w stanie go ukoić, więc pije coraz więcej – mówi informator Globe.

Mimo że bardzo kocha żonę i stanowią bardzo zgrany związek, nie był w stanie obciążać żony swoimi problemami, widząc, że i na jej barki zwaliło się sporo nowych obowiązków. Znalazł drogę ucieczki i odstresowuje się popijając mocniejsze trunki.

Kate widzi, że William znalazł się na równi pochyłej i sama, zamartwiając się jego skłonnością, bardzo schudła. Wie, że dopóki jej mąż sam nie dostrzeże problemu, nie będzie w stanie mu pomóc.

Czy następca brytyjskiego tronu rzeczywiście ma problem z alkoholem? Trzeba przyznać, że te najnowsze doniesienia na jego temat brzmią niepokojąco.


Książę William pije piwo w barze

Książę William pije piwo w barze

księżna Kate i książę William

księżna Kate i książę William

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 1., 2.4 miliona polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 1., 2.4 miliona polubień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×