Szukaj

Rodzina Kate i Williama powiększyła się! Dzieci pary oszalały z radości

William i Kate

William i Kate

Kate Middleton i książę William mają nowego szczeniaka. Już kilka miesięcy temu w Anmer Hall zamieszkał nowy czworonożny przyjaciel. To prezent dla księżnej Kate. Wiemy od kogo go dostała i jakiej jest rasy.

Księżna Kate i książę William poznali się na Uniwersytecie St. Andrews. Następca tronu zauroczył się w przyszłej żonie, która była jedną z modelek na charytatywnym pokazie mody. Już kilka tygodni później zaczęli się oficjalnie spotykać.

W 2006 roku para na krótko się rozstała – głównym powodem była nieobecność Williama podczas sylwestra organizowanego przez ukochaną i jej rodzinę. Książę musiał przywitać nowy rok z członkami rodziny królewskiej. Na szczęście chwilowe rozstanie nie miało wpływu na przyszłość ich związku. W listopadzie 2010 roku para zaręczyła się, a rok później wzięli bajkowy ślub, którym żyła cała Wielka Brytania.

Cambridge’owie cieszą się w Anglii bardzo dużą popularnością. Wielu Brytyjczyków wręcz szaleje na ich punkcie. Równie dużą rozpoznawalność zyskał czworonożny pupil rodziny, który odszedł pod koniec listopada.

Kate i William mają nowego szczeniaka

Śmierć ukochanego pupila o imieniu Lupo, była dla rodziny Williama traumatycznym przeżyciem. Książęta Cambridge poinformowali o jego śmierci za pośrednictwem Instagrama:

To był bardzo smutny weekend. Zmarł nasz drogi pies Lupo. Był serce naszej rodziny przez 9 lat. Bardzo za nim tęsknimy – napisali Kate i William.

Lupo był angielskim cocker spanielem. Pochodził z hodowli rodziców Kate Middleton. Urodził się w 2011 roku, tuż przed Bożym Narodzeniem. Był prezentem dla Kate, która w tamtym czasie spędzała samotne wieczoru, ponieważ William dużo podróżował po świecie.

Kilka miesięcy po śmierci ukochanego pupila na jaw wyszło, że Kate i William mają szczeniaka. O tym, że w pałacu pojawił się nowy domownik, poinformował przyjaciel rodziny. Dzieci pary oszalały z radości:

Nowy szczeniak jest uroczy, a cała rodzina jest oczarowana – zdradził w rozmowie z Daily Mail.

Rodzina następcy tronu bardzo emocjonalnie podeszła do śmierci Lupo. Okazuje się jednak, że w tym czasie miał kto ich pocieszać. Na chwilę przed jego odejściem w Anmer Hall pojawił się drugi pies.

Byli zdruzgotani, kiedy Lupo zmarł, co zrozumie każdy właściciel psa, ale dostali nowego szczeniaka przed śmiercią. Mieli nadzieję, że młodszy pies da Lupo towarzystwo i da mu trochę więcej energii – wyjawił w rozmowie z Daily Mail przyjaciel rodziny.

W ubiegłym roku w rodzinnym domu Kate, na świat przyszedł kolejny miot szczeniąt. Para z pomocą księżniczki Charlotte i księcia George’a wybrała drugiego pupila, który niestety nie nacieszył się długo towarzystwem starszego krewnego.

James Middleton, brat księżnej, jest miłośnikiem psów i od 2011 roku zajmuje się hodowlą szczeniąt. To on obdarowuje Cambridge’ów angielskimi cocker spanielami.

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży psów James przekazuje organizacji charytatywnej Pets As Therapy, która organizuje wizyty terapeutyczne ze zwierzętami w domach opieki, szkołach i szpitalach.


Brat Kate Middleton podarował jej rodzinie szczeniaka

Brat Kate Middleton podarował jej rodzinie szczeniaka

Brat Kate Middleton podarował jej rodzinie szczeniaka

Brat Kate Middleton podarował jej rodzinie szczeniaka

Brat Kate Middleton podarował jej rodzinie szczeniaka

Brat Kate Middleton podarował jej rodzinie szczeniaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×