Szukaj

Między Harrym a Williamem doszło do kłótni po pogrzebie. Nowe kulisy „pojednania” nie wróżą niczego dobrego

O czym Harry rozmawiał z księciem Williamem

O czym Harry rozmawiał z księciem Williamem

Książę Harry obiecuje, że nigdy więcej nie będzie rozmawiał z księciem Williamem. Co zaszło między nimi po pogrzebie księcia Filipa? Tabloid nie ma najlepszych wieści.

Nie jest tajemnicą, że William i Harry oddalili się od siebie, a nawet jest cały czas mowa o konflikcie, który trwa pomiędzy synami Diany. To bardzo martwi nie tylko ich rodzinę, ale także fanów monarchii. Kiedyś nierozłączni, obecnie nie potrafią dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Wydaje się, że wynurzenia młodszego z braci u Oprah Winfrey tylko wszystko pogorszyły.

Kiedy nadeszły smutne wieści z Windsoru, że nie żyje książę Filip, wielu miało nadzieję, że ta tragedia zbliży do siebie braci.  Pewne było, że Harry pojawi się na pogrzebie dziadka i to będzie idealna szansa na to, żeby mogli porozmawiać i wyjaśnić sobie nieporozumienia.

Tak też się stało. William i Harry po ceremonii urządzili sobie krótką pogawędkę, którą nagrały kamery. Wydawało się, że wszystko doskonale się ułożyło i ponownie znaleźli wspólny język.

Jednak później do mediów dotarły wieści, że za murami pałacu wszystko wróciło do normy. Bracia i ich ojciec, Karol przeprowadzili jedynie kilkuminutową rozmowę, po której wszystko wróciło na dawne tory.

Ciężko to nazwać pojednaniem. Odbyli krótką rozmowę o pogrzebie, powspominali księcia Filipa i każdy poszedł w swoim kierunku – twierdzi informator jednego z tabloidów.

Teraz docierają jeszcze gorsze wieści. Między synami Diany miało dojść do kłótni. I to tuż po pogrzebie dziadka i sfilmowanej rozmowie.

William i Harry pokłócili się po pogrzebie księcia Filipa

Według The Globe, książę Harry i książę William pokłócili się po pogrzebie księcia Filipa.

Ich kłótnia była gwałtowna – mówi informator – jakakolwiek nadzieja, że ​​tragiczna śmierć Filipa zakończy ten spór, to legła w gruzach. Bracia zjednoczyli się, by pocieszyć królową, ale nigdy nie pocieszali się nawzajem.

Podczas gdy wszyscy inni opłakiwali stratę księcia Filipa, bracia nie umieli już stłumić kumulowanego od dawna gniewu

Stłumiony gniew i frustracje Williama i Harry’ego eksplodowały. Książę Harry był tak zdenerwowany, że przysiągł, że nigdy więcej nie porozmawia z bratem. Ta wojna jest daleka od zakończenia – i może nigdy się nie zakończyć – przekonuje informator The Globe.

Wygląda na to, że radość z powodu pojednania braci była zdecydowanie przedwczesna. Pozostaje poczekać na lipiec, kiedy to Harry ponownie pojawi się w Anglii, żeby wziąć udział w odsłonięciu pomnika Diany- może wówczas nastąpi przełom?


Książę Harry, książę William

Książę Harry, książę William

Harry i William na pogrzebie księcia Filipa

Harry i William na pogrzebie księcia Filipa

Harry, William – pogrzeb księcia Filipa

Harry, William – pogrzeb księcia Filipa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×