Szukaj

Książę William chciał odwołać ślub z księżną Kate! Wyszły na jaw szokujące fakty! Takiej afery na dworze brytyjskim dawno nie było!

Słynny biograf brytyjskiej rodziny królewskiej ujawnił, że ślub księcia Williama z księżną Kate Middleton miał być w ostatniej chwili odwołany. Ta informacja wstrząsnęła całą Wielką Brytanią.
Książę William i księżna Kate ślub

Książę William i księżna Kate ślub

W ostatnim czasie na dworze brytyjskim nie dzieje się najlepiej. Zagraniczne media nieustannie donoszą, że małżeństwo księżnej Kate z księciem Williamem wisi na włosku, małżonkowie mają podobno wielki kryzys, przez który Kate na jakiś czas wyprowadziła się do swojej matki. Nie wiadomo ile w tych sensacjach jest prawdy, jednak oliwy do ognia dolał dodatkowo biograf rodziny królewskiej, który opisał zaskakujące okoliczności ślubu tej pięknej pary.

Książę William i księżna Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w Londynie. Przez 8 lat po ślubie para uchodziła za wzór do naśladowania. Zakochani powiedzieli sobie tak na oczach całego świata, transmisję z ich ślubu oraz słynny przejazd pary ulicami stolicy Wielkiej Brytanii obejrzały ponad 2 miliardy widzów na całym świecie. Niestety wiele wskazuje na to, że małżeństwo Williama od samego początku nie jest szczęśliwe. Powodem problemów rodzinnych wnuka królowej Elżbiety II jest jego zdrada małżeńska, której William dopuścił się z przyjaciółką swojej żony.

Kolejne sensacje ujawnił znany biograf brytyjskiej rodziny królewskiej Andrew Morton, który w swojej książce podaje, że książę William oświadczył się Kate, ponieważ wiedział, że jest drugi w kolejce do tronu i musi się ustatkować. Jednak nie kochał jej, a wizja małżeństwa przerażała młodego księcia do tego stopnia, że przed samym ślubem chciał odwołać całą ceremonię!

Książę William w dniu ślubu czuł wielką presję, podobnie jak jego rodzice przed laty, gdy zostali zmuszeni do małżeństwa bez miłości. Biograf stawia odważną tezę o nieudanym małżeństwie Williama:

Jedną z moich teorii jest to, że zawiniła jej rodzina. Pałac zaprzecza, ale ośmielę się powiedzieć głośno, że potwierdziły to jedna czy dwie osoby z wewnętrznego kręgu znajomych pary.

Na szczęście William nie odwołał ślubu z Kate, doczekał się nawet trójki dzieci.

Biograf brytyjskiej rodziny królewskiej zapowiedział, że wkrótce ujawni kolejne sensacje z pałacu Kensington. Czekamy!

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

Zobacz: Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!


Książę William i księżna Kate - farma owiec

Książę William i księżna Kate - farma owiec

Księżna Kate i książę William - garden party w pałacu Buckingham

Księżna Kate i książę William - garden party w pałacu Buckingham

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

×