Will Smith o swoim zdrowiu. Przyznał, że zmagał się z problemami psychicznymi. Poważnie myślał o popełnieniu samobójstwa

Will Smith podzielił się z fanami szczerym wyznaniem. Opowiedział o problemach psychicznych i myślach samobójczych. Jaka była ich geneza?

Will Smith (ur. 1968), amerykański aktor, muzyk i raper, wychował się w „mekce Afroamerykanów” – Filadelfii na północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Znamy go dzięki rolom m.in. w: Jestem legendą, W pogoni za szczęściem, Faceci w czerni, Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta, Hancock, Dzień Niepodległości, 1000 lat po Ziemi, Bardzo dziki Zachód, Aladyn, Bad Boys for Life, Ali, Bajer z Bel-Air, Siedem dusz, Jestem legendą, Wstrząs, Ukryte piękno, Faceci w czerni.

Był dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii Filmowej, czterokrotnie do Złotych Globów, przyznano mu też kilka nagród Grammy oraz dwie Złote Maliny.

Przez pewien czas robił też karierę w muzyce hip-hopowej. Nagrał cztery albumy studyjne. Dostały one wiele nagród w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i w Australii. Do jego najbardziej popularnych singli można zaliczyć: Men in black, Gettin' Jiggy wit It, Wild Wild West, Will2K, Switch, Party Starter, Black Suits Comin' (Nod Ya Head).

Smith jest też rozpoznawalny dzięki związkowi z Jadą Pinkett (ur. 1971). Sławna para ma dwoje dzieci:  Jadena Christophera Syre’a (ur. 1998) oraz Willow Camille Reign (ur. 2000). Jakiś czas temu wyszło na światło dzienne, że kobieta wielokrotnie zdradzała swojego partnera. Przyznała, że miała romans z młodym raperem Augustem Alsiną. Co ciekawe, ich nieformalny związek miał się cieszyć przyzwoleniem ze strony Smitha. Dlaczego? Ich małżeństwo wisiało wtedy na włosku i para myślała nad jego zakończeniem.

Sprawa romansu Jady i Augusta to nie jedyny problem, z jakim mierzył się Smith. Okazuje się, że miał on problemy natury psychicznej. Rozważał nawet samobójstwo…

Will Smith myślał o samobójstwie. Co go do tego skłoniło?

Will Smith pracuje nad internetowym serialem. Będzie w nim opowiadał o sporcie, utracie wagi i sprawności fizycznej. Do sieci wyciekł krótki zwiastun produkcji. Smith opowiedział w nim o swoich problemach psychicznych.

Kiedy zaczynałem ten serial, myślałem, że fizycznie osiągam najlepszą formę w moim życiu, ale psychicznie byłem gdzie indziej. Skończyło się na tym, że odkryłem wiele ukrytych rzeczy o sobie. To był jedyny czas w moim życiu, kiedy myślałem o samobójstwie – wyznał.

Co dokładnie nastąpiło w życiu gwiazdora? Tego, niestety, nie wiemy. Dowiemy się, dopiero gdy internetowy serial będzie miał swoją premierę. Zwiastun produkcji można zobaczyć tutaj. Zaplanowano ją na 8 listopada bieżącego roku. Będziecie śledzić historię transformacji fizycznej Willa Smitha? Lubicie tego aktora?

Poniżej możecie zobaczyć jeden z jego ostatnich treningów. Jak widać, nie daje on za wygraną i utrzymuje dobrą kondycję. Gratulujemy!


Will Smith

Will Smith

Will Smith. Skrin z Instagrama

Will Smith. Skrin z Instagrama

Will Smith. Skrin z Instagrama

Will Smith. Skrin z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×