Piękna uczestniczka „Hotel Paradise” podzieliła się przygniatającą diagnozą. Zaatakował ją najgorszy typ ciężkiej choroby: „Jestem przerażona”

Wiktoria Gąsior (Hotel Paradise) jest ciężko chora

Wiktoria Gąsior (Hotel Paradise) jest ciężko chora

Wiktoria Gąsior z Hotel Paradise poważnie zachorowała. O wszystkim napisała w mediach społecznościowych. Co dolega młodej gwieździe?

Hotel Paradise to budzący emocje program randkowy. Jedną z gwiazd show była Wiktoria Gąsior. Piękność nie była zbyt lubiana przez innych uczestników. Jak gdyby tego było mało, zawiązali oni spisek, by jak najbardziej jej dokuczyć. Zachowanie kolegów doprowadziło ją do załamania nerwowego, w konsekwencji którego musiała rozpocząć leczenie

Miałam załamanie nerwowe spowodowane sytuacją, która była w „Hotelu”. Zaczęłam leczenie. Zaczęło być lepiej. Obiecywano mi wsparcie psychiczne i psychiatryczne. (…) Byłam cicho, byłam posłuszna i nic nie komentowałam, aby nie rozdmuchiwać jeszcze większej afery. Rozumiałam, że chodzi o uspokojenie sytuacji i o ogólne dobro programu. Zostałam totalnie zignorowana. 3 tygodnie temu dostałam informację: „Dziś porozmawiam z księgową i wrócę do Ciebie z odpowiedzią”. Do dziś odpowiedzi nie dostałam, a ja zaczęłam być przedstawiana w negatywnym świetle, co sprawia, że mój stan się pogorszył. Według niektórych „nie było żadnego nękania psychicznego”. Nie wytrzymałam już i po prostu pokazałam wam, jak to u mnie naprawdę wygląda. Tak właśnie wygląda moje życie – mówiła, sugerując, że producenci nie wspierali jej w tym trudnym dla niej czasie.

Niedługo później spotkała ją kolejna przykrość – jeden z implantów w jej piersi pękł, a ona została upokorzona przez lekarza, który zupełnie zbagatelizował problem. 

Wiktoria Gąsior (Hotel Paradise) jest ciężko chora

W piątek gwiazda Hotel Paradise przekazała fanom kolejne fatalne wieści. Jak się okazało, od półtora roku tułała się po gabinetach lekarskich i dopiero teraz usłyszała miażdżącą diagnozę.

JESTEM CHORA. MAM DIAGNOZĘ! Moje ostatnie 1,5 roku to ciągła tułaczka po gabinetach lekarzy; fizjoterapeutów, neurologów, ortopedów… Ciągle coś mnie bolało. Cały czas czułam spięcia w ciele. Chodziłam zmęczona.. ale zawsze wszystko podciągałam do zmęczenia spowodowanego przygotowaniem do zawodów. Bóle w ciele, które mi towarzyszyły traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów. Nie wiedziałam co mi jest i szukałam pomocy. Wczoraj po półtorarocznej tułaczce otrzymałam diagnozę – zaczęła swój wpis.

Doprecyzowała, że cierpi na boreliozę, a konkretnie na jej najgorszy typ, atakujący stawy oraz układ nerwowy. Piękność zamierza leczyć schorzenie metodami niekonwencjonalnymi.

Mam BORELIOZĘ. Jest jej aż 17 typów a ja choruje na ten najgorszy, czyli atakujący stawy oraz układ nerwowy. Zaczynam leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Jestem przerażona, ale jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem co mi jest. Wiem, ze jestem w dobrych rękach, ponieważ ta pani wyleczyła moją ciocie właśnie z BORELIOZY. Będzie dobrze! – podsumowała.

W sekcji komentarzy pojawiły się głosy wsparcia:

  • Zdrówka kochana.

  • No to czas na kolejną walkę, więc walcz.

  • Trzymam mocno kciuki by wszystko szło w dobrą stronę kochana.

Również Jastrząb Post życzy Wiktorii powrotu do zdrowia.


Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×