Szukaj

Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie nowy tatuaż. Żeby go pokazać musiała zdjąć sporo ciuszków

Wiktoria Gąsiewska - tatuaż

Wiktoria Gąsiewska - tatuaż

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na Instagramie tatuażem. Zrobiła go w dosyć intymnym miejscu. Jak internauci skomentowali dzieło na ciele aktorki?

Wiktoria Gąsiewska jest w stałym kontakcie z fanami. Publikuje nowe posty w social mediach, w których zdradza, co u niej nowego. Jakiś czas temu na Instastory pochwaliła się odważną metamorfozą – z uśmiechem na twarzy pozowała w różowych, krótkich włosach. To była tylko peruka, natomiast dzisiaj pokazała zmianę, która jest trwała – aktorka pochwaliła się tatuażem.

Wiktoria Gąsiewska zrobiła tatuaż

Wiktoria Gąsiewska to jedno z gorętszych młodych nazwisk w polskim show-biznesie. Sławę przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl. Aktorka świetnie radzi sobie z rozwijaniem swojej kariery i maksymalnie wykorzystuje swoich pięć minut.

Ostatnio wystąpiła razem z Julią Wieniawą w głośnym, pierwszym polskim slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt. Jej rola wywołała sporo kontrowersji, ponieważ zdecydowała się na odważne rozbierane sceny. Promocja filmu trochę nadszarpnęła też relację młodych aktorek Rodzinki, ponieważ Julia twierdziła, że załatwiła rolę w filmie swojej młodszej koleżance, co się Wiktorii niekoniecznie podobało.

Gąsiewska jednak nie musi korzystać z protekcji koleżanki, bo po zdjęciu Rodzinki.pl z ramówki TVP. Otrzymała główną rolę w kolejnym serialu Telewizji Publicznej, który zastąpi hit.

Wiktoria jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Na Instagramie pochwaliła się im nowym tatuażem. Jej ciało zdobi prosty napis Angel.

New baby tattoo  #inlove #tattoo #angel #beyourself – napisała.

Pod wpisem rozgorzała dyskusja, gdyż jedna z fanek aktorki twierdzi, że tatuaż nie jest wykonany profesjonalnie. Stwierdziła nawet, że ktoś skrzywdził Wiktorię takim wykonaniem. Dyskusję ucięła sama aktorka, która stwierdziła, że kocha swoje nowe dzieło.


Wiktoria Gąsiewska - tatuaż

Wiktoria Gąsiewska - tatuaż

Wiktoria Gąsiewska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Wiktoria Gąsiewska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×