Wiktoria Gąsiewska skradła serca fanów zdjęciami w seksownej bieliźnie. Koronkowe zdobienia ledwie zakryły czułe punkty

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska dodała nowe ujęcia. Zapozowała do nich w seksownym koronkowym body. W tym wydaniu wyglądała po prostu rewelacyjnie. Zdjęcia.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Karierę zaczynała jeszcze jako młoda dziewczyna. Wtedy pojawiła się w sitcomach: Rodzina zastępcza Rodzinka.pl. Na planie tych formatów współpracowała z Adamem Zdrójkowskim. Aktorzy polubili się i zaczęli tworzyć związek.

Niestety związek tej pary nie przetrwał. Pod koniec ubiegłego roku oficjalnie ogłoszono, że drogi Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego się rozeszły. Młoda kobieta, na wieść o tym, że media zainteresowały się sprawą, poinformowała opinię publiczną, że na temat ich rozstania opublikowano wiele nieprawdziwych informacji:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu.

Zresztą w kolejnych miesiącach media szybko straciły zainteresowanie rozstaniem. Teraz Wiktoria znów o sobie przypomniała, ale ma to związek z zupełnie inną sprawą. Tym razem pokazała w sieci śmiałe ujęcia, które rozgrzały jej fanów do czerwoności.

Wiktoria Gąsiewska w seksownej sesji. Jak wygląda?

Gąsiewska wrzuciła na Instagram sesję zdjęciową, do której zapozowała w kremowych spodniach i koronkowym body. Góra kreacji ledwie skrywała jej miejsca intymne. Seksowny look gwiazdy dopełniała biżuteria: kolczyki, bransoletka i pierścionki.

Why so Serious? – podpisała album.

W komentarzach w mig zaroiło się od pochwał:

  • Cudownie śliczna.

  • Elegancko i kobieco.

  • Wiktoria, jesteś sexi i piękna.

  • Wiki, pięknie wyglądasz

  • Coraz piękniej, coraz ponętniej u pani. Widzę, że ta obserwacja to był strzał w dziesiątkę, bo nie dość że masz poczucie humoru, to zdjęciami dostarczasz nam radości przed oczami.

  • Jak zawsze zjawiskowa.

  • Sexi, wyglądasz pięknie Wiktoria. Pozdrawiam.

  • Szaaaaacun… Choć niewiele pozostawiłaś fantazji.

Podobnych wpisów dodano co najmniej dziesiątki lub nawet setki!

A jak wam podoba się figura Wiktorii Gąsiewskiej? My jesteśmy pod wrażeniem. Wow!


Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska - Walentynki 2022

Wiktoria Gąsiewska - Walentynki 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×