Wiktoria Gąsiewska wybrała się na nocny spacer. Ubrana jedynie w koronkowy top spędziła czas w objęciach niezłego przystojniaka

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska od czasu rozstania z Adamem Zdrójkowskim jest pod lupą fanów. W sieci pojawiły się jej zdjęcia z niezłym przystojniakiem. Z kim wybrała się na nocny spacer?

Wiktoria Gąsiewska od najmłodszych lat związana jest z show-biznesem. Po raz pierwszy na plan trafiła gdy była małą dziewczynką. Największy rozgłos zawdzięcza jednak serialowi Rodzinka.pl. Tam zagrała postać Agaty i była przyjaciółką serialowego Kuby. W niego wcielał się Adam Zdrójkowski. Szybko okazało się, że młodą aktorską parę połączyło prawdziwe uczucie. Zakochani stworzyli jeden z piękniejszych związków w branży. Spotykali się ze sobą niemal przez 4 lata. Ich nagłe rozstanie było sporym szokiem dla fanów.

Adam i Wiktoria nie informowali wcześniej o tym, że przechodzą kryzys. Dopiero gdy do sieci trafiły zdjęcia z after party Tańca z Gwiazdami, na których można było zobaczyć młodziutką gwiazdę w towarzystwie tancerza, Jakuba Lipowskiego potwierdzili oni, że nie są już razem.

Wiktoria jako pierwsza wydała w social mediach krótkie oświadczenie o rozstaniu. Później młodzi aktorzy nie zabierali już głosu w sprawie i niechętnie komentowali to, co się między nimi wydarzyło.

Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach z przystojnym aktorem

Wiktoria i Adam nie tylko byli parą, ale też łączyła ich wspólna praca. Obydwoje związani są od jakiegoś czasu ze stacją Polsat, gdzie razem pojawiali się przed kamerami, prowadząc różne programy. Od ich rozstania minęło już wiele miesięcy, a fani z zapartym tchem śledzą ich social media, by dowiedzieć się, czy postawili na nowe związki.

Do sieci właśnie trafiły zdjęcia młodej aktorki, które na dobre rozgrzały internet. Gąsiewska pozuje jedynie w czerwonym koronkowym topie u boku przystojnego aktora. Marek Kaliszuk wrzucił na swój profil ich wspólne kadry, na których widać, że nie opuszcza ich dobry humor i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Aktor między innymi obejmował koleżankę w pasie.

#aboutlastnight z @wiktoria_gasiewska – napisał aktor.

Chociaż pod ich zdjęciem niemal natychmiast pojawił się komentarz, że byliby idealną parą, to wiadomo, że tych dwoje od dawna pracuje razem w spektaklu Wieczór Panieński Plus. Będąc w Düsseldorfie, postanowili skorzystać z przerwy w pracy i zwiedzać razem miasto. Wszystkie ich wspólne zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Myślicie, że do siebie pasują?


Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Wiktoria Gąsiewska i Marek Kaliszuk

Komentarze

 • przeszłość pisze:

  PO tym jak zobaczyłam Kaliszuka z tym jęzorem u o boku tej siksy młodszej o 20 lat nie mam do niego szacunku ,szkoda było na ciebie papieru i …. nie dojrzały chłopczyk

 • Gość pisze:

  Marek to wieczny chłopczyk mimo że już podstarzaly nieco

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia fajne okulary trzeba póki mozna bo jutro moźna spac z tapczanu i złamac noc a po 20latach kazał mąź przyjechać źonie do pracy gdzie jestes na autostradzie na jakies ku..wa autostradzie przeciez pracuje 2 ulice dalej aha czekaj zawróce czekam walizki juz czekają ha ha i to tyle

 • Gość baba pisze:

  może mam coś ze wzrokiem ale oprócz topu widzę spodnie i buty

 • Gość pisze:

  Ta dziewczyna już wszystko pokazała.Mam o niej złą opinię.Lata od jednego do drugiego i pokazuje swoje rozebrane zdjęcia.Nic wartościowego do przekazania nie ma.Pusta lalka.

 • Tomcio pisze:

  Po co ten jęzor

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×