Wiktoria Gąsiewska na potęgę kusiła fanów biustem! Dzięki tym zdjęciom nowe propozycje od marek dla dorosłych to kwestia czasu

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska zamieściła serię zdjęć prosto z wanny. Oj, naprawdę sporo pokazała. Fani musieli być wniebowzięci...

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) weszła do show-biznesu jako młoda dziewczyna, gdy zaczęła grać w serialach komediowych: Rodzinie zastępczej oraz Rodzince.pl. Wystąpiła też w wielu innych fabułach. Media bacznie przyglądają się zarówno jej karierze, jak i życiu osobistemu. Przez długi czas była związana z Adamem Zdrójkowskim, z którym rozstała się w 2021 roku.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy – mówiła nam kilka miesięcy po zakończeniu relacji.

Jej nowym partnerem jest Jasper Sołtysiewicz – również aktor. Wiktoria co nieco o znajomości z nim opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Wiktoria Gąsiewska w gorącej sesji

23-latka w środę wieczorem zamieściła na Instastory serię gorących zdjęć z wanny. Na poszczególnych ujęciach widać między innymi jej długie, zgrabne nogi i tors. Na jednej z fotografii piękność ledwo zasłoniła biust. Nie zabrakło też zdjęcia w maseczce na twarzy!

Jedno jest pewne: po takiej sesji nie będzie mogła narzekać na propozycje współpracy jako modelka. Przypomnijmy, że swego czasu kooperację zaproponowała jej nawet marka dla dorosłych! Rzecz jasna, aktorka nie była zainteresowana kontaktami z taką firmą.

To była taka sesja jakiejś marki, która tworzy zabawki erotyczne. I oni sobie zwizualizowali mnie na wysypisku śmieci w tych ich dziwnych strojach. To była najdziwniejsza propozycja jeżeli chodzi o moją osobę – powiedziała nam, gdy zapytaliśmy ją o najdziwniejszą ofertę współpracy, jaką otrzymała.


Wiktoria Gąsiewska - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Komentarze

  • Żerom pisze:

    Wiktoria jest niesamowita ma nieprzeciętną urodę jest piękna, mądra, utalentowana i seksowna.

  • Gość Toja pisze:

    Makijaż wiele potrafi zdziałać, nawet przeciętną dziewczynę zmieni na ładną. Niestety prawdy nie zmieni. Wiktoria musi, widać dorobić na klikaniu, może zajęcia nie ma. Co do wysypiska, widać tam im najlepiej pasowała i chyba mieli rację.

  • Gość pisze:

    Jak inni ładna klatka shaszki i rocca zarabiaja mlny na filmach grach kasetach gadzetach zawsze jest na chlebek bo nie dają za darmo chyba że w więzieniu i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×