Szukaj

Wyciekły ciekawe fakty na temat konfliktu Wiktorii Gąsiewskiej z Julią Wieniawą! Mamy zaskakujący komentarz aktorki!

Od dawna media plotkarskie sugerują rzekomy konflikt między dwiema ślicznymi aktorkami serialu Rodzinka.pl. Już wiadomo czy Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska są rywalkami. Jest komentarz Wiktorii.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska są obecnie wielkimi idolkami nastoletnich fanów serialu Rodzinka.pl. Obie dziewczyny są śliczne, przebojowe, jak również z dnia na dzień zdobywają tysiące nowych obserwatorów na instagramie. Julia Wieniawa oprócz roli w serialu ma na swoim koncie kilka komercyjnych reklam, epizod w filmie Patryka Vegi oraz ognisty romans z Antkiem Królikowskim. Obecnie młoda gwiazda jest związana ze starszym od siebie Baronem.

Mniej doświadczeń zdobyła młodsza od Julii – Wiktoria Gąsiewska, która powoli staje się sporą konkurentką dla swojej serialowej rywalki. Wiktoria jest równie piękna, przebojowa, a nawet wszechstronnie utalentowana. Fani młodej gwiazdy mogli podziwiać ją na parkiecie tanecznego show TVP – Dance Dance Dance, który wraz ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim wygrała. W mediach plotkarskich od dawna można wyczytać, że gwiazdy Rodzinki.pl mają ze sobą spory konflikt. Aktorki nigdy nie potwierdziły tych sensacji, obie zapewniają, że się bardzo lubią.

Ostatnio na profilu Wiktorii internauci wprost zapytali o relacje z Julią. Do pytania sprowokował fanów wspólny wypad dziewczyn na Mazury, podczas którego Wieniawa i Gąsiewska spędzały czas oddzielnie. Fan Wiktorii zapytał czy jest zatem skonfliktowana z Wieniawą. Wiktoria natychmiast odpowiedziała, a następnie skasowała swój komentarz.

 Na głupie pytania nie odpowiadam, szkoda czasu –  napisała Wiktoria

Kilka miesięcy temu Wiktoria w rozmowie z portalem plotkarskim opowiadała o rywalizacji z Wieniawą

 Ja nie czuję rywalizacji. Wydaję mi się, że show biznes jest na tyle duży, że pomieści mnie i Julkę – odpowiedziała

 Którą z nich lubicie bardziej?

 

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”

Antek Królikowski czy Julia Wieniawa? Znamy obsadę nowego filmu Patryka Vegi. Same mocne nazwiska

Był ślub? Julia Wieniawa w białej ślubnej wywołała poruszenie na środku ulicy! I jeszcze ten komentarz: “Było cudnie”

 


Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

×