Szukaj

Wiktoria Gąsiewska spotkała swoją idolkę. Zdjęcie z hollywoodzką gwiazdą podbija polski internet

Wiktoria Gąsiewska w Londynie wybrała się na premierę filmu Czarownica 2. Na czerwonym dywanie spotkała światowe gwiazdy, z jedną z nich zrobiła sobie zdjęcie. Jak wyglądała?
Wiktoria Gasiewska w Londynie

Wiktoria Gasiewska w Londynie

Wiktoria Gąsiewskato jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Chociaż ze szklanym ekranem związana jest od dzieciństwa, to dopiero rola w serialu Rodzinka.pl przyniosła jej rozpoznawalność i popularność wśród polskich fanów.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski planują ślub? Zdjęcie aktorki w białej sukni wywołało niemałe zamieszanie

Wiktoria Gąsiewska podczas premiery Czarownicy 2 w Londynie

Młoda aktorka ma jednak apetyt na więcej. Marzy jej się międzynarodowa kariera. Pomimo tego, że nie udało jej się wystąpić w zagranicznej  produkcji, być może wkrótce się to zmieni. Gwiazda przebywa obecnie w Londynie, skąd regularnie udostępnia posty.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska zapowiada rozbieraną sesję! Co na to Adam Zdrójkowski? Oj, nie jest zadowolony [WIDEO]

View this post on Instagram

???? @matek_haribo #londonvibes

A post shared by ????Wiktoria Gąsiewska???? (@wiktoria_gasiewska) on

Czy podróż ma charakter służbowy? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że aktorka, w towarzystwie swojego brata Mateusza wybrała się na premierę filmu Czarownica 2. Tego samego dnia na premierze pojawiły się główne gwiazdy Angelina Jolie i Elle Fanning, które promowały film.

Gąsiewska mogła nie tylko podziwiać bardziej doświadczone aktorki z boku, ale także pozowała do fotografii u boku jednej z nich. Polska gwiazda poprosiła o wspólną fotkę Fanning i kiedy otrzymała zgodę, fotografię wprost z czerwonego dywanu udostępniła na swoim Instagramie.

Trzeba przyznać, że obie aktorki poszalały ze stylizacjami. Gąsiewska zdecydowała się na welurową, różową suknię, o długości do ziemi, stworzoną przez Violę Piekut. Kreacja ta zwężana była w pasie, dzięki czemu podkreślała zgrabną sylwetkę młodej artystki. Gwiazda postawiła na wyprostowane włosy i makijaż, w którym główną rolę odgrywała wyrazista, bordowa szminka.

Wyglądała przepięknie, niczym hollywoodzka gwiazda, dzięki czemu doskonale prezentowała się u boku Fanning. Aktorka z kolei ubrała się w kreację z gorsetem, zakończoną tiulem. Dopasowała do niej spięte włosy, co zdecydowanie było dobrym wyborem, ponieważ odsłaniały elementy dekoracyjne kreacji.

Zobacz: Seksowna Wiktoria Gąsiewska jednym gorącym zdjęciem rozpaliła cały internet! Gwiazda zapowiada swoją nagą sesję dla Playboya?! A to się Adaś ucieszy!

 


Wiktoria Gąsiewska i Elle Faning

Wiktoria Gąsiewska i Elle Faning

Wiktoria Gąsiewska w Londynie

Wiktoria Gąsiewska w Londynie

Wiktoria Gąsiewska w białej sukni ślubnej

Wiktoria Gąsiewska w białej sukni ślubnej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×