Ale niespodzianka! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem. Wiemy, jak do tego doszło

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska – edukacja, wykształcenie

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska – edukacja, wykształcenie

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski niedawno zakończyli swój kilkuletni związek. Każde z nich poszło w swoją stronę. Nastąpił jednak zwrot akcji. Tego się nikt nie spodziewał.

Wiktoria Gąsiewska od dziecka marzyła o karierze aktorki. W 2005 roku udało jej się epizodycznie pojawić w serialu Na dobre i na złe. Wkrótce jej potencjał został dostrzeżony przed produkcję Rodzinki.pl, dzięki czemu zyskała popularność i sympatię widzów. Ma za sobą również udział w Przyjaciółkach i Rodzinie Zastępczej. Wystąpiła także u boku Julii Wieniawy w pierwszej części slashera W lesie dziś nie zaśnie nikt. Była uczestniczką Tańca z Gwiazdami oraz Dance Dance Dance.

Niestety w jej życiu prywatnym nie układa się najlepiej. Niedawno zakończyła swój kilkuletni związek z Adamem Zdrójkowskim. Para ogłosiła rozstanie tuż po tym, jak do mediów przedostały się zdjęcia Wiktorii w towarzystwie jednego z tancerzy Tańca z gwiazdami – Jakuba Lipowskiego. Para po finale show nie szczędziła sobie czułości. Od razu ruszyły spekulacje o tym, co ich łączy.

Aby ukoić skołatane serce, postanowiła wpaść w wir urządzania swojego pierwszego mieszkania, czym chwaliła się w sieci. Gwiazda kupiła nowe gniazdko, gdy była jeszcze w związku. Z tego powodu niektórym wydawało się, że jest to ich wspólne lokum:

Jeszcze nie dawno wybierałaś wszystko z Adamem, a tu proszę… – grzmiała internautka.

Aktorka natychmiast odpowiedziała na komentarz i zwróciła uwagę na to, że to tylko i wyłącznie jej mieszkanie:

Ale siejesz ferment.. to mieszkanie od początku jest moje i tylko moje, wiec nie trafiłeś ze swoją uwagą.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Jak donosi Pomponik, już niedługo zobaczymy Wiktorię i Adam znowu razem. Oboje poprowadzą Sylwester Szczęścia Polsatu. Dołączyli oni do doświadczonego grona prezenterów m.in.: Krzysztofa Ibisza, Marceliny Zawadzkiej czy Pauliny Sykut-Jeżyny.

Impreza odbędzie się w tym roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny: Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Cleo czy Dawid Kwiatkowski. Nie zabraknie również gości z zagranicy. Muzyczne widowisko będzie można śledzić od godziny 20:00 już 31 grudnia w Polsacie.

Skąd pomysł, by Zdrójkowski i Gąsiewska po rozstaniu poprowadzili wspólnie koncert? Nie jest tajemnicą, że producenci negocjują kontrakty z gwiazdami na długo przed sylwestrem. Być może Wiktoria i Adam umowy podpisali jeszcze zanim ich relacja dobiegła końca.

Kto wie, może wspólne powitanie 2022 roku znowu zbliży ich do siebie?


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×