Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski razem na premierze. Młodzi aktorzy ochoczo pozowali reporterom. Co za powrót byłej pary!

Gąsiewska i Zdrójkowski na premierze

Gąsiewska i Zdrójkowski na premierze

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski razem pozowali fotoreporterom na premierze filmu Święta inaczej. Pojawiła się też nowa sympatia aktora. Zdjęcia.

Adam Zdrójkowski Wiktoria Gąsiewska przez lata występowali razem na ekranie w Rodzince.pl. Z czasem połączyło ich uczucie i stali się jedna z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Nieoczekiwanie jednak ich związek zakończył się pod koniec roku.

Oboje źle znieśli rozstanie. Młoda aktorka kilka miesięcy temu wyznała nam, że wyszła na prostą dzięki wsparciu ze strony bliskich i rodziny.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Obecnie media donoszą, że zarówno Gąsiewska, jak i Zdrójkowski, mają nowe sympatie. Wiktoria ma nowego chłopaka, którym jest Jasper Sołtysiewicz – aktor znany z występów w następujących tytułach: Przyjaciółki, Korona królów, Znaki i Miłość na zakręcie, Barwy szczęściaNa afterparty po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami zakochani nie szczędzili sobie czułości, na czym przyłapali ich paparazzi. Natomiast Adam widziany był z młodziutką, 16-letnią Vanessą Rojewską.

W czwartkowy wieczór byli partnerzy razem pozowali reporterom podczas premiery filmu Święta inaczej...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski razem na premierze

Młode gwiazdy spotkały się na planie zwariowanej komedii zatytułowanej Święta inaczej. Film miał premierę 24 listopada, a Zdrójkowski i Gąsiewska razem pozowali na ściance.

Wiktoria postawiła efektowną czarną suknię z odkrytymi ramionami, zdobionym gorsetem podkreślającym talię oraz odważnym rozcięciem. Kreację uzupełniła długimi rękawiczkami oraz sandałkami na obcasie. Adam wybrał nonszalancką elegancję i nałożył beżowy garnitur w kratę, który zestawił ze śnieżnobiałą koszulą i trampkami.

Wśród gwiazd była także domniemana sympatia aktora. Vanessa Rojewska rozdawała uśmiechy w białej kreacji z prześwitami. Młodziutka influencerka także zagrała w filmie Yoki, bo nie ukrywa, że marzy jej się kariera w filmie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Adam Zdrójkowski - premiera filmu Święta inaczej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×