Szukaj

Wiktor Zborowski zmienia swoje stanowisko w sprawie skandalu z Jerzym Zelnikiem

Wiktor Zborowski o Jerzym Zelniku

Wiktor Zborowski o Jerzym Zelniku

Wiktor Zborowski wciąż po stronie swojego przyjaciela

Aktor po raz kolejny wypowiedział się w głośnej sprawie z Jerzym Zelnikiem i feralną audycją radiową, która wyemitowało Rock Radio. Wiktor Zborowski od lat przyjaźni się z Zelnikiem i od razu stanął po jego stronie. Jednak później, kiedy redaktor naczelny upublicznił całą rozmowę, zaczął wątpić w niewinność swojego przyjaciela.

Zobacz: Wiktor Zborowski komentuje skandal z Jerzym Zelnikiem

Jednak dziś przeprosił za tę niepewność, którą miał w sobie i znowu przypomniał, że zna Jerzego 40 lat i zawsze był dobrym człowiekiem, dlatego przeprasza, że wątpił w jego niewinność.

W sprawie Jurka Zelnika. Proszę mi wybaczyć, że miotam się i motam się jak szalony, ale chcę wierzyć Jurkowi i wierzę mu. Znam go od przeszło czterdziestu lat jako bardzo dobrego człowieka i kolegę. Przykro mi, że wątpiłem. Wątpić i mylić się, rzecz ludzka – napisał aktor

Ta sprawa jest ostatnio jedną z najczęściej komentowanych. W tym temacie wypowiedziała się także Beata Tyszkiewicz, Karolina Korwin Piotrowska, Barbara Kurdej-Szatan i Paulina Młynarska.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan i Karolina Korwin Piotrowska komentują kompromitację Jerzego Zielnika na antenie Rock Radia

scena z: Jerzy Zelnik, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Jerzy Zelnik

scena z: Wiktor Zborowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Wiktor Zborowski


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×