Szukaj

Wiktor Zborowski komentuje skandal z Jerzym Zelnikiem

Wiktor Zborowski komentuje skandal z Jerzym Zelnikiem

Od paru dni nie mówi się o niczym innym jak o „czarnej liście” Jerzego Zelinka. Dziennikarz z programu Kuby Wojewódzkiego zadzwonił na antenie Rock Radia do aktora podając się za osobę z Kancelarii Prezydenta i poprosił go o wskazanie kolegów po fachu, którzy nie sprzyjają partii PiS, jej liderowi oraz prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Jerzy Zelnik uważa, że zapis rozmowy był montowany, a nagranie modyfikowane. Odpowiedział też w mało elegancki sposób Kubie Wojewódzkiego na łamach portalu wPolityce.pl.

Zobacz: Jerzy Zelnik odpowiedział Kubie Wojewódzkiemu: „Jak spotkam kolegę Wojewódzkiego to mu splunę w coś, co on nazywa twarzą

Teraz głos w sprawie zabrał Wiktor Zborowski. Z jego słów płynie niedowierzanie. Aktor pragnie wierzyć zapewnieniom Zelnika, lecz to raczej nadzieja niż przekonanie.

Chcę wierzyć w wyjaśnienia Jurka Zelnika. Bardzo chcę. I wierzę mu. Jeśli się mylę… Cholernie nie chcę się mylićnapisał Wiktor Zborowski

Podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Postawa pana Wiktora zdecydowanie jest imponująca, ale czy to pomoże Jerzemu Zelinikowi poprawić wizerunek?

Wiktor Zborowski na Festynie Teatralnym z okazji 250-lecia Teatru Narodowego

Wiktor Zborowski na Festynie Teatralnym z okazji 250-lecia Teatru Narodowego

Jerzy Zelnik na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni (Fot. AKPA)

Jerzy Zelnik na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni
(Fot. AKPA)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×