Szukaj

Kim jest Wiktor Mrozik, uczestnik nowej edycji „Agent – Gwiazdy 4”?

Kim jest Wiktor Mrozik z "Agent - gwiazdy 4"?

Kim jest Wiktor Mrozik z "Agent - gwiazdy 4"?

Kim jest Wiktor Mrozik z Agenta?

Wiktor Mrozik to najbardziej tajemniczy uczestnik programu Agent Gwiazdy 4. Ile ma lat? Czym się zajmuje? Skąd jest znany? Zobacz, co publikuje na Instagramie.

Już niedługo na anteny TVN powróci jeden z najbardziej lubianych programów wyprodukowanych przez stację. Pod kierownictwem Kingi Rusin 14 gwiazd zmierzy się z zadaniami, które postawiono im na planie Agent – Gwiazdy 4. Pośród nich znajdują się między innymi Edyta GórniakViola KołakowskaMisiek KoterskiDamian Kordas czy Angelika Mucha, ale nie brakuje również kilku bardzo tajemniczych postaci. Należy do nich między innymi żona Andrzeja Gołoty czy… Wiktor Mrozik. Kim jest tajemniczy uczestnik programu?

Wiktor jest blogerem, youtuberem i modelem. W show-biznesie nie wychyla się specjalnie tak, jak jego koleżanki po fachu – Maffashion czy Jessica Mercedes – ale wśród społeczności blogerskiej jest naprawdę znany i szanowany. Poza działaniem w szeroko pojętej blogosferze, Mrozik jest również producentem wideo oraz menadżerem kreatywnym. Na Instagramie obserwują go 43 tysiące, ale to i tak nic w porównaniu ze 130 tysiącami fanów na YouTube.

Wiktor Mrozik na Wikipedii jeszcze nie ma strony, ale wiele możemy się o nim dowiedzieć z jego social mediów. Fanki programu bez wątpienia będą zadowolone jego udziałem – jest bez wątpienia najprzystojniejszym uczestnikiem show.

Wiktor Mrozik – ile ma lat? Bloger w tym roku świętował 26 urodziny i wszystko wskazuje na to, że jest singlem. 😉

Wygra program?

Wojna na planie „Agent Gwiazdy 4”! Misiek Koterski powiedział za dużo. Viola Kołakowska nie daruje mu tych słów

Małgorzata Kożuchowska o rozstaniu z byłą menadżerką. Jak ocenia pierwsze efekty współpracy z agencją Anny Lewandowskiej? [WIDEO]

Cała sesja uczestników „Agent Gwiazdy 4” trafiła do sieci! Od razu widać, że to Edyta Górniak jest największą gwiazdą show!


Wiktor Mrozik - Agent Gwiazdy 4

Wiktor Mrozik - Agent Gwiazdy 4

Kim jest Wiktor Mrozik z

Kim jest Wiktor Mrozik z "Agent - gwiazdy 4"?

Kim jest Wiktor Mrozik z

Kim jest Wiktor Mrozik z "Agent - gwiazdy 4"?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×