Najwięksi rywale „The Voice” nagrali duet. Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz dali do pieca. Oni powinni wygrać to razem!

Marta Burdynowicz, WIktor Dyduła - The Voice of Poland 12

Marta Burdynowicz, WIktor Dyduła - The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz nagrali razem piosenkę. Ten duet przejdzie do historii. Internauci są zachwyceni efektami ich współpracy.

Kilka tygodni temu ruszyła 12. edycja programu The Voice of Poland, która na długo zapadnie w pamięci widzów. Przede wszystkim dlatego, że produkcja wprowadziła znaczące zmiany w składzie jurorskim. Obok Tomsona Barona oraz Marka Piekarczyka w fotelach zasiadły Sylwia Grzeszczak i Justyna Steczkowska. Pierwsza z nich zadebiutowała w roli trenerki, przez co od początku jej decyzje były szeroko komentowane przed fanów formatu. Wielokrotnie zarzucano jej brak kompetencji lub podejmowanie szeregu złych decyzji.

Widzowie coraz bardziej się niecierpliwią, ponieważ przed nimi odcinek finałowy 12. edycji, w którym o wygraną zawalczą m.in. Marta Burdynowicz i Wiktor Dyduła. Mimo zaciętej rywalizacji, oboje bardzo się wspierają.

Marta Burdynowicz i Wiktor Dyduła z 12. edycji The Voice of Poland nagrali razem piosenkę

Bukmacherzy już wytypowali, że to Marta i Wiktor mają największe szanse na wygraną. W rozmowie z Jastrząb Post 24-latek przyznał, że nie ma między nimi niezdrowej rywalizacji, a dla niego w zasadzie bez znaczenia jest, kto zwycięży.

Nie interesuje mnie cała otoczka. Skupiam się tylko na kolejnej piosence, którą mam do zaśpiewania i na tej robocie. Bardziej mi zależy na aspekcie artystycznym i na tym występie jako występie i na tym, żeby dawać ludziom rozrywkę, bo o to chodzi w zawodzie artysty, aby dawać ludziom szczęście. Na tym się skupiam. Nie dywaguje, kto wygra, kto nie. Zresztą nikt z uczestników tak nie myśli, więc to jest świetne.

Finaliści postanowili przejść od słów do czynów i w czwartkowe popołudnie udostępnili na Instagramie nagranie, na którym śpiewają razem utwór Przypływy. Wokaliści stworzyli świetnie zgrany duet, a ich głosy pasują do siebie idealnie. Wiktor przez cały czas akompaniował im na gitarze. W oryginale piosenkę tą wykonywali Natalia SzroederRalph Kamiński.

Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz – „Przypływy”
________________________
Kochani, jest!!! Udało się nam w końcu nagrać naszą niespodziankę dla Was!
No i już wiadomo, o którego finalistę „The Voice of Poland” chodziło…
Zapraszamy do słuchania […]

Internauci nie potrafili przejść obojętnie obok tej publikacji. W komentarzach rozpływają się nad talentem wokalnym Marty i Wiktora.

  • Cudownie. Jesteście przegenialni!
  • Niesamowite wykonanie. Piękne zgranie głosów. Powodzenia.
  • Miód na moje serce!
  • Ależ to piękne, aż się łezka w oku zakręciła.
  • Ciarki.

A wy jak oceniacie ich występ?


Marta Burdynowicz, Justyna Steczkowska

Marta Burdynowicz, Justyna Steczkowska

Marta Burdynowicz - The Voice of Poland 12

Marta Burdynowicz - The Voice of Poland 12

Marta Burdynowicz - The Voice of Poland 12

Marta Burdynowicz - The Voice of Poland 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×