Ciężarna Joanna Opozda w świątecznej sesji z Antkiem. Tym razem to nie brzuszek, a fryzura aktorki przykuwa uwagę

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała, jak spędza Wigilię z Antkiem Królikowskim. Uwagę zwraca jej odświeżona fryzura. Zmiana niby mała, ale efekt piorunujący.

Mijający rok to dla Joanny Opozdy czas prawdziwej rewolucji w życiu prywatnym. Gwiazda nie tylko wyszła za mąż, ale też zaszła w ciążę. Przez długi czas aktorka nie potwierdzała tych rewelacji. Dopiero gdy sytuacja była stabilna, zdecydowała się ogłosić radosną nowinę.

Gratulacjom nie było końca. Wielu fanów z niecierpliwością wyczekuje zdjęć Joanny z ciążowym brzuszkiem. Aktorka bardzo ostrożnie podchodzi jednak do publikowania fotek z tego szczególnego okresu. Na palcach jednej ręki można policzyć wszystkie udostępnione przez nią kadry. Tym większą sensacją było jej pojawienie się na czerwonym dywanie podczas niedawnej gali Marki Roku.

Joanna Opozda zachwyca w ciąży

Joanna Opozda skradła uwagę fotoreporterów i przyćmiła wszystkie gwiazdy, a było ich sporo. Przy pięknej, ciężarnej aktorce nawet Anna Lewandowska i naczelna skandalistka show-biznesu, Blanka Lipińska, nie wywołały takiego szału w mediach. Aktorka chętnie eksponowała swoje krągłości, pozując na ściance z mężem, Antkiem Królikowskim, który czule gładził ją po brzuszku.

Gwiazda chętnie rozmawiała z obecnymi na miejscu reporterami. W wywiadzie dla Jastrząb Post podzieliła się dramatyczną historią, jaka rozegrała się w jej życiu w ostatnich miesiącach. Joanna musiała stawić czoła patologii ciąży:

Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. 3 razy patologia ciąży. Także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan. Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ani ochoty, ani czasu. Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i czuję się dobrze, że jakoś wyglądam.

Na szczęście już czuje się lepiej i w spokoju odlicza dni do porodu. Okres świąt wykorzystuje na regenerację sił u boku bliskich. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z rodzinnej Wigilii.

Wigilia u Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego – nowa fryzura aktorki

Opozda pokazała, jak świętuje razem z Antkiem. Para pozuje w swetrach z zabawnym nadrukiem nawiązującym do klimatu Bożego Narodzenia. Fotografia została wykadrowana tak, że na próżno doszukiwać się ciążowych krągłości, ale fanów z pewnością ucieszy inny widok – odświeżona fryzura ślicznotki.

33-latka zwykle pokazuje się w pofalowanych włosach, w których wielu przypomina młodą Brigitte Bardot. Na Wigilię Joanna zdecydowała się je wyprostować. Zmiana niewielka, ale efekt piorunujący. Zobaczcie sami.


Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×