Święta u zagranicznych gwiazd na wypasie. Beckhamowie, Mariah Carey, Justin Bieber, Kardashianki

Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Justin Bieber, Mariah Carey, Victoria i David Beckhamowie... Gwiazdy świętowały Wigilię Bożego Narodzenia. Media obiegły przepiękne zdjęcia. 

Tegoroczne Boże Narodzenie odbywa się w czasie pandemii koronawirusa. Zalecane jest, by ograniczyć liczbę osób, która weźmie udział w spotkaniach rodzinnych. Rząd Mateusza Morawieckiego rekomenduje, by oprócz domowników, brało w nich jedynie pięć gości. Pomimo takich restrykcji znane osoby mile spędzają czas, o czym chętnie informują swoich fanów w social mediach.

Wigilia Bożego Narodzenia 2020: jak świętowały ją zagraniczne gwiazdy?

Nie tylko polskie, ale także zagraniczne gwiazdy tegoroczne Boże Narodzenie obchodzą w bardziej kameralnym gronie niż w poprzednich latach. Przez epidemię siostry Kardashian-Jenner odwołały swoją słynną imprezę, która odbywała się w tym okresie. Przypomnijmy, że pojawiały się na niej najbardziej znane nazwiska, nie brakowało też spektakularnych dekoracji. Tak było m.in. w zeszłym roku, o czym piszemy tutaj.

Chociaż świątecznie przyjęcie się nie odbyło, celebrytki opublikowały w swoich social mediach posty, w których chwalą się rodzinnymi momentami, a także eksponują stylizacje i spektakularne dekoracje, które zagościły w ich domach. Willa Kylie Jenner została przyozdobiony światełkami, których nie brakuje też na zewnątrz budynku.

Z kolei przed domem jej siostry, Kourtney Kardashian ustawiono figurki przedstawiające bałwany, nie brakuje też świętych Mikołajów.

Justin Bieber także udostępnił świąteczny post. Pochwalił się czarno-białym zdjęciem, które powstało na tle choinki. Chociaż pod drzewkiem znajduje się mnóstwo prezentów, to jednak pierwszy plan przyciąga uwagę. Piosenkarz nie szczędzi sobie romantycznych pocałunków ze swoją żoną, Hailey.

Uroczego zdjęcia nie brakuje też na Instagramie Victorii Beckaham. Projektantka mody podzieliła się fotografią, na której pozuje z mężem, a także ze wszystkimi dziećmi. Uwagę przyciągają ich jednolite stroje — każdy ma na sobie granatową piżamę. Gwiazda w opisie złożyła internautom życzenia, a także doceniła momenty, które spędza z bliskimi:

Wesołych Świąt dla Was wszystkich! Wysyłamy Wam dużo miłości. Czas z rodziną jest taki cenny.

Świąteczne zdjęcia wstawili także: Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Karolina Kurkova, Mariah Carey, Vanessa Bryant, ShakiraJamala.

Zdjęcia w galerii.


Ariana Grande - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Ariana Grande - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Justin Bieber- Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Justin Bieber- Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Karolina Kurkova - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Karolina Kurkova - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×