Media huczą o rezygnacji jednej z gwiazd z „Tańca z gwiazdami”. To nie są dobre nowiny dla fanów show

Taniec z gwiazdami 13

Taniec z gwiazdami 13

Wiesław Nowobilski odejdzie z Tańca z gwiazdami? Jakie informacje pojawiają się w mediach? Co jest przyczyna pogłosek?

Wiesław Nowobilski jest jednym z uczestników 13. edycji show Polsatu Taniec z gwiazdami. Produkcja zaproponowała mu udział w programie po tym, jak zdobył sympatię, jako kierownik budowy Nasz nowy domktórego gospodynią jest Katarzyna Dowbor. Już po pierwszym odcinku oczarował fanów formatu i jurorów. W programie występuje w duecie z Janją Lesar i w każdym odcinku daje z siebie wszystko.

Jego obecność w show mogła zaskoczyć. Kto go namówił do udziału?

Bardzo się ucieszyła [Dowbor, red]. Nawet namawiała mnie, żebym poszedł do tego programu, a ona mi będzie bardzo kibicować. Będzie na widowni, nie będę osamotniony. Na pewno będzie wysyłać SMS-y – opowiedział Nowobilski Jastrząb Post.

Wiesław radzi sobie świetnie, a widzowie chętnie na niego oddają swoje głosy. W piątym odcinku podzielił się swoją smutną historią. Janja powiedziała, że bał się podnoszeń, ponieważ nie ma palców. Nowobilski wyznał:

Nie mam końcówek palców i nie mam czucia. Kiedy urodził się mój młodszy syn, okazało się, że ma wadę serca. Jak pracowałem, to myślami bylem daleko. I tak poszło, deska zjechała i maszyna ucięła palce – wyznał budowlaniec.

Podnoszenie, mimo stresu, się udało, a Wiesław nie odpadł w 5. odcinku. Jest on obecnie najstarszym uczestnikiem programu. Ostatnio pojawią się spekulacje, że zaczyna być bardzo zmęczony. Czy odejdzie z programu?

Wiesław Nowobilski odejdzie z Tańca z gwiazdami?

Wirtualna Polska donosi, za swoim źródłem, że Wiesław Nowobilski jest już zmęczony przygotowaniami do programu Taniec z Gwiazdami. Wielogodzinne próby dają mu się mocno we znaki, a z odcinka na odcinek doskwiera coraz większe zmęczenie.

Wiesiek jest już mocno zmęczony treningami i programem. Nie spodziewał się, że to będzie wymagało od niego, aż tyle energii. Cieszy się, że mógł trochę schudnąć, przeżyć przygodę życia i poznać tylu wspaniałych ludzi, ale powoli zaczyna mu brakować sił do trenowania, zwłaszcza że w najbliższy poniedziałek każda z par zaprezentuje, aż dwa tańce – mówi informator WP.

Wiesław Nowobilski za kulisami nie ukrywał, że gdyby odpadł z show, nie byłby zrozpaczony. Jednak mimo zmęczenia i wyczerpujących treningów zapewnił, że sam pod żadnym pozorem nie zamierza rezygnować z udziału w Tańcu z gwiazdami. Za bardzo ceni wsparcie, jakie otrzymuje od widzów i dlatego nie zamierza się poddawać.

Był przygotowany, że pożegna się z programem w ostatnim odcinku i za kulisami nie ukrywał, że byłaby to dla niego duża ulga. Nie zamierza oczywiście rezygnować, bo bardzo docenia wsparcie widzów i całej produkcji – informuje źródło WP.

Jesteście fanami kierownika budowy z Nasz nowy dom? Jego kolejne popisy taneczne już w najbliższy poniedziałek o 20.00.


Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 5

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 5

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×