O mały włos, a nie doszłoby do ślubu Mariny i Wojciecha Szczęsnego!

Marina i Wojciech Szczęsny - jak się poznali?

Marina i Wojciech Szczęsny - jak się poznali?

Jak Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny poznali się?

Nie tak dawno temu cały show-biznes żył ślubem Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Para zdecydowała, że ceremonia będzie owiana tajemnicą, aż do samego końca. Zakochani zaprosili swoich gości do Grecji, gdzie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Teraz jest pięknie i kolorowo, jednak nie zawsze tak było.

Przyszłe małżeństwo poznało się w 2013 roku. Na początku nic nie zwiastowało takiego rozwoju sytuacji. Znajomi Szczęsnych twierdzą, że Marina wcale nie była zainteresowana Wojtkiem! Zauroczony bramkarz nie dał za wygraną i dzielnie walczył o serce piosenkarki, aż wreszcie się udało.

Postanowiła się z nim spotkać tylko dlatego, że zasypywał ją sms-ami, i tylko po to, by go poprosić, żeby dał jej spokój. Stwierdziła, że pójdzie z Wojtkiem na kolację i powie mu prosto w oczy, że nie jest nim zainteresowana – mówi koleżanka Mariny w rozmowie z dwutygodnikiem Party

Jak zwykło się uważać – alkohol rozluźnia atmosferę i ułatwia kontakty. Tak samo było w tym przypadku. Przyszła pani Szczęsna podobno po pierwszym drinku zmieniła zdanie odnośnie Wojtka i wdała się w żwawą dyskusję z adoratorem. Sama zainteresowana wspomina tę rozmowę ze szczerym uśmiechem.

Kiedy już Marina zauroczyła się w zdobywającym jej serce piłkarzu, znajomi pary nie byli przekonani czy ich związek przetrwa. Według jednej z koleżanek Łuczenko „Szczęsny to nie jej bajka”. Jak sama przyznaje wtedy wszyscy myśleli i byli pewni, że po wakacjach będzie po miłości.

Zakładaliśmy się nawet, ile czasu ze sobą wytrzymają. Wojtek żartował, że Marina jest jak tornado, które potrafi przewrócić wszystko do góry nogami, ale był bardzo szczęśliwy. Ona tak naprawdę stworzyła mu fajny, ciepły dom – dodaje znajomy bramkarza.

Spodziewaliście się, że Marina mogła dać Wojtkowi kosza? A Wy, drogie panie, odrzuciłybyście zaloty Szczęsnego?

Zobacz: Pierwsze selfie Mariny i Szczęsnego po ślubie. Fani rozczarowani

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko jak się poznali?

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko jak się poznali?

Marina Łuczenko nie chciała ślubu z Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko nie chciała ślubu z Wojciechem Szczęsnym


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×