Wiemy, co dokładnie Edyta Górniak będzie robiła z Allanem w Nowym Jorku podczas świąt. Spełni tam swoje największe marzenie

Edyta Górniak wyjeżdża z Allanem do Nowego Jorku

Edyta Górniak z synem wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych

To był bardzo intensywny rok dla Edyty Górniak. Gwiazda zaśpiewała kilkanaście koncertów w ramach trasy Love2Love. Dodatkowo cały czas pracowała nad nowa płytą i wzięła udział w The Voice of Poland. Nie ukrywa, że teraz jest szczęśliwa i chciałaby, żeby nic się w jej życiu nie zmieniało.

Zobacz: Nie uwierzycie czego by sobie życzyła Edyta Górniak w 2016 roku! Takich marzeń nie ma chyba nikt…

Praca w ciągu tych 12 miesięcy bardzo zmęczyła piosenkarkę dlatego postanowiła, że w tym roku nie zaśpiewa na żadnym sylwestrowym koncercie pomimo tego, że dostała wiele intratnych propozycji. TVP chciało spełnić wszystkie jej warunki, żeby tylko zaśpiewała na rynku we Wrocławiu. Ona jednak już dawno podjęła decyzję, że Boże Narodzenie i Nowy Rok spędzi z Allanem w Stanach Zjednoczonych. Wszystko już dokładnie zaplanowała.

Zawsze chciałam pójść na najsłynniejsze lodowisko Nowego Jorku przy Rockefeller Center i złożyć świąteczne życzenia pod spektakularną nowojorską choinką. Od tal o tym marzyłam! Zrobię to po raz pierwszy z moim synem – mówi we „Fleszu”

Oczywiście gwiazda nie zapomniała o prezentach i nawet zapytała syna o to, co chciałaby znaleźć pod choinką.

Usłyszałam od Allana, że w Wigilię chciałaby dostać skok ze spadochronem. No cóż, nie chcę go rozczarować, ale takiego prezentu nie dostanie, choćby pisał listy do dziesięciu Mikołajów. Także nasze wyobrażenia na temat świat nieco się rozminęły – dodaje

Na szczęście to nie było jedyne marzenie chłopca. Drugim w kolejności jest kurs surfowania. Tą prośbę wokalistka spełni z przyjemnością i już wykupiła mu lekcje nauki na plaży w Miami. To tam spędzą ostatnie dni starego roku.

Jednak to wszystko to jedynie materialne rzeczy, które zawsze można kupić, a najważniejsze jest samopoczucie i atmosfera jak będzie panowała podczas wspólnych świąt.

Chciałabym, żeby tegoroczne święta były dla Allana piękne i bajkowe, abym widziała w jego sercu szczęście, pokorę i wdzięczność. Z radością i wzruszeniem będziemy uczestniczyli w nabożeństwie przy pięknym starym kościele Anioła Stróża – wyznaje Edyta

Życzymy im udanych świąt!

Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN / grudzień 2015

Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN / grudzień 2015

Edyta Górniak z synem Allanem

Edyta Górniak z synem Allanem

Profil Allana Krupy na Instagramie

Profil Allana Krupy na Instagramie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×