Wielki hit polskiego kina wraca na ekrany. Powstaje sequel „Listów do M.”!

Trwają zdjęcia do produkcji TVN „Listy do M.2”. Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli: Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Perchuć, Magdalena Lamparska, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Marta Żmuda Trzebiatowska. Reżyserem filmu jest Maciej Dejczer, za zdjęcia odpowiada Marian Prokop.

Miłość jest najpiękniejszym prezentem, nie tylko na święta. Przekonają się o tym bohaterowie filmu „Listy do M.2”, którzy w jeden, wyjątkowy dzień w roku odkryją siłę miłości, nadziei i przebaczenia. Czy zmieni to ich życie już na zawsze? „Listy do M. 2” to komedia bardzo romantyczna, świąteczna w klimacie i pełna gwiazd. To wzruszająca opowieść o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe cuda.

Film jest kontynuacją przebojowej komedii „Listy do M.”, którą w kinach zobaczyło ponad 2, 5 miliona Polaków. Powrócą główni bohaterowie pierwszej części ale pojawią się także nowe postacie, które wpadną w świąteczno-miłosne tarapaty. Twórcom filmu i tym razem udało się zaprosić do projektu wyśmienitą gwiazdorską obsadę. Na planie spotkają się znani z pierwszej części: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Ania Matysiak, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Do nich dołączają Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Pieczyńska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Waldemar Błaszczak, Piotr Głowacki, Marcin Perchuć, Nikodem Rozbicki, Krzysztof Stelmaszyk oraz Maciej Zakościelny.

Film powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego (autora scenariusza do pierwszej części Listów do M.) i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem „Listów do M. 2” jest Maciej Dejczer, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także scenografka Joanna Kaczyńska oraz kostiumograf Maria Bulanda i Robert Adamczyk. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentami tytułu są Dariusz Gąsiorowski i Marta Grela-Gorostiza. Zdjęcia do filmu realizowane są głownie w Warszawie i potrwają do początku kwietnia.

Premiera w kinach w całej Polsce przewidziana jest na listopad 2015 roku.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×