Stanisława Ryster ostro o zmianach w TVP. Ikona TVP ma mnóstwo zastrzeżeń

Stanisława Ryster o powrocie Wielkiej Gry

Stanisława Ryster o powrocie Wielkiej Gry

Stanisława Ryster nie che powrotu Wielkiej gry

Nowe władze TVP skupiają się na powrotach programów sprzed lat. Już zapowiedziały, że ponownie na antenie zobaczymy takie szlagiery jak: Pegaz, Sonda czy Warto rozmawiać.

Zobacz: Jan Pospieszalski wraca na główną antenę TVP. Jaki program poprowadzi i który telewizyjny hit zastąpi?

Teraz przymierzają się do kolejnego wznowienia. Tym razem na tapetę wraca Wielka gra, kultowy teleturniej prowadzony przez Stanisławę Ryster. Informację potwierdził Maciej Chmiel, kierownik TVP2:

Chętnie zobaczyłbym odświeżoną „Wielką Grę”. Rozmawiałem już z panią Stanisławą Ryster i z przyjemnością widziałbym ją jako uczestniczkę tego projektu – powiedział

Co na to gospodyni programu? O to postanowił ją zapytać tygodnik Twoje Imperium. Okazuje się, że Stanisława Ryster wcale nie ma zamiaru ponownie zasiąść na fotelu gospodyni. Wręcz przeciwnie – jest zniesmaczona propozycją i nowym formatem, który miałaby przyjąć Wielka gra.

Powiedzieli mi, że 'mieliby ochotę' na wznowienie Wielkiej Gry, ale były to rozmowy bardzo ogólne. Sęk w tym, że ja nie mam na to ochoty. Kiedy zdejmowano program z anteny, mówiono, że nie ma oglądalności. Że wiedza jest nudna i nikogo nie obchodzi. Za chwilę znowu będzie to samo. Albo gorzej. Teraz w telewizji wszystko musi latać, biegać. Im bardziej rozprasza się widza, tym lepiej… Nie, ja w tym paluszków maczać nie zamierzam

To stanowisko prowadzącej może pokrzyżować plany TVP. Wiadomo przecież, że jeśli Wielka gra miałaby powrócić to tylko z udziałem Stanisławy Ryster.

 To  było całe moje życie zawodowe! Sama wybrałam nawet czołówkę muzyczną, towarzyszącą teleturniejowi. Teraz ta czołówka miałaby zwiastować popłuczyny po „Wielkiej Grze”

Edward Lutczyn i Stanisława Ryster

Edward Lutczyn i Stanisława Ryster

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×