TVP murem za Zofią Klepacką! W „Wiadomościach” zbrukano połowę show-biznesu! Oberwało się nie tylko Kindze Rusin!

Klepacka Rusin film wideo

Klepacka Rusin film wideo

Kinga Rusin, Borys Szyc i Maciej Stuhr skrytykowani przez Wiadomości! Telewizja Publiczna stanęła po stronie mistrzyni świata w winderfingu Zofii Klepackiej, która awanturowała się ostatnio z prowadzącą Dzień Dobry TVN. Szokujący jest fragment o Szycu. Aktorowi wytknięto problemy z życia prywatnego!

Awanturą Kingi Rusin i Zofii Klepackiej od kilku dni żyje cała Polska. Dyskusja jaka wywiązała się między paniami przed jednym z lokali wyborczych w niedzielę odbija się echem do dziś. W obronie dziennikarki stanęło już wiele gwiazd. Przypomnijmy, Rusin wykrzyczała medalistce w twarz, że powinno być jej wstyd, nie tolerując osób o odmiennej orientacji seksualnej i promując wobec nich nienawiść. Ta wszystko nagrała i wrzuciła do sieci.

Odzew ze strony gwiazd był natychmiastowy. Poglądy Klepackiej potępili Maciej Stuhr, czy Borys Szyc pisząc na Facebooku:

Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd.

Słowa aktora wychwyciły Wiadomości, które nie zostawiły na nim suchej nitki. We wtorkowym, wieczornym wydaniu wypomniano mu problemy z alkoholem czy żartobliwe zachowanie w taksówce w drodze na Oscary:

Napisał to człowiek znany między innymi z mało eleganckiego zachowania, którym popisał się goszcząc w Hollywood czy alkoholowych ekscesów, których bez skrępowania dopuszczał się w miejscach publicznych. W przeszłości stracił też prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, teraz uznał, że ma prawo wskazywać i pouczać, kto przynosi Polsce wstyd.

Nie tylko jemu się oberwało. Również Kinga Rusin przedstawiona została, jako ta zła strona, a relację rozpoczęto od uszczypliwości:

Słynąca z wpadek językowych, dziennikarka TVN Kinga Rusin przed jednym z lokali wyborczych w Warszawie, krzyczała w stronę Zofii Klepackiej słowo wstyd. Powód? Medalistka olimpijska otwarcie krytykowała decyzje polityków opozycji. Między innymi te, o wprowadzeniu karty LGBT+ w Warszawie. Z internetowego wpisu, opublikowanego po całym zajściu, dziennikarka podtrzymuje swoją opinię.

Ciężko uwierzyć w to, co zostało wyemitowane…

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?

Zobacz: Kinga Rusin zadała ostateczny cios Zofii Klepackiej: “To jest kompromitacja. Powtórzę: WSTYD”

Zobacz: Anna Popek ostro podsumowała Kingę Rusin! W programie na żywo nie szczędziła przykrych słów pod adresem koleżanki z TVN-u! [WIDEO]


Kinga Rusin w jasnej stylizacji w Dzień Dobry TVN, maj 2019

Kinga Rusin w jasnej stylizacji w Dzień Dobry TVN, maj 2019

Maciej Stuhr - Planeta Singli 3 premiera

Maciej Stuhr - Planeta Singli 3 premiera

Borys Szyc Justyna Jeger-Nagłowska - kolacja z Anitą Lipnicką i Markiem Grayem

Borys Szyc Justyna Jeger-Nagłowska - kolacja z Anitą Lipnicką i Markiem Grayem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×