Już wiadomo, z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi „DDTVN”. To dziennikarz doskonale znany widzom tego programu!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Tabloid przekazał nowe wieści. Wiadomo, z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi Dzień Dobry TVN. Wskazano nazwisko konkretnej osoby. 

Małgorzata Rozenek weszła do show-biznesu jako gospodyni program Perfekcyjna pani domu. Później obsadzono ją w tej roli w jeszcze kilku innych formatach. W ostatnich miesiącach gwiazda znajdowała się poza telewizją. Dopiero kilka tygodni temu ujawniono, że jesienią zobaczymy ją w Dzień Dobry TVN. Pracę dostała po długich negocjacjach ze stacją.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazała Pomponikowi osoba związana z telewizją.

Początkowo Pudelek sugerował, że Gosia będzie występowała w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim.

W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński – zdradził informator serwisu. I dodał: – W połowie sierpnia Małgorzata ma mieć zdjęcia próbne ze wszystkimi kandydatami. Ostateczna decyzja ma zapaść lada dzień, ponieważ oficjalne ogłoszenie nowej pary prowadzących ma nastąpić na ramówce TVN, która zaplanowana jest na 28 sierpnia.

W czwartek sieć obiegły rewolucyjne doniesienia. Wynika z nich, że to jednak nie Skórzyński ma towarzyszyć nowej prowadzącej! W roli jej partnera zobaczymy zupełnie innego dziennikarza. Już domyślacie się, o kogo może chodzić?

Małgorzata Rozenek – z kim wystąpi w Dzień Dobry TVN?

Plotek przekazał, że w telewizji śniadaniowej będzie z nią pracował Mateusz Hładki.

Mateusz Hładki i Małgorzata Rozenek znają się od lat i wydaje się, że na szklanym ekranie świetnie by ze sobą współgrali. Poza tym Mateusz nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem było prowadzenie „Dzień dobry TVN”. Po ośmiu latach pracy w redakcji w końcu może się ono spełnić. Liczy, że stanie się jedną z głównych twarzy stacji – powiedziało źródło portalu.

Spodziewaliście się, że to akurat jego spotka taki zaszczyt?

Kim jest Mateusz Hładki?

Kolega Rozenek jest związany z TVN od dłuższego czasu. W telewizji śniadaniowej zajmuje się kącikiem związanym z show-biznesem. Sporadycznie zdarzało mu się prowadzić główne wydanie programu w czasie wakacji, gdy reszta obsady przebywała na urlopach. Ujęcia Mateusza zobaczycie w galerii pod tekstem.

Lubicie tego dziennikarza?


Mateusz Hładki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

scena z: Mateusz Hładki, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Mateusz Hładki, fot. Niemiec/AKPA

Mateusz Hładki - premiera Vogue Man Polska

Mateusz Hładki - premiera Vogue Man Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×