Whitney Houston nigdy nie mówiła o tym publicznie. Na jaw wyszła masa nieznanych faktów z jej życia

Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston niewątpliwie była ikoną i królową popu. Piękna, niezwykle utalentowana, z niesamowitym głosem, odeszła zbyt szybko. Niedawno wyszło na jaw kilka sekretów gwiazdy, a wszystko dzięki najnowszej książce o jej życiu – A Song For You.

Siedem lat temu zmarła genialna gwiazda muzyki pop, Whitney Houston. Jej wielkie przeboje na zawsze zapisały się w historii światowej muzyki i są znane i nucone przez kolejne pokolenia.Wielkie hity: I Will Always Love You, I Have Nothing, How Will I Know czy My Love Is Your Love to tylko niektóre fenomenalne utwory wokalistki. Niezwykły talent oraz uroda Whitney nadal fascynują jej fanów.

Odeszła za szybko, po latach uzależnienia od narkotyków. Niedawno, jej najlepsza przyjaciółka Robyn Crawford zdradziła kilka wspomnień związanych z Houston, w książce będącej hołdem dla zmarłej gwiazdy – A Song For You.

Whitney Houston we wspomnieniach Robyn Crawford

Robyn Crawford była wieloletnią i najlepszą przyjaciółką Whitney Houston. Postanowiła podzielić się ze światem kilkoma sekretami z życia wielkiej gwiazdy. Uzasadniła to słowami:

Poczułam, że to mój obowiązek podzielić się wiedzą o niezwykłej kobiecie ukrytej za niesamowitym talentem.

[wp_quiz id=”11o9″]

We wspomnieniach o Whitney potwierdziła, że łączyła je nie tylko przyjaźń, ale też relacja intymna. I to była pierwsza z rewelacji. Kolejno napisała o tym, że gwiazda miała słabość do Eddiego Murphy’ego. To z nim wolała się spotykać, bo ją niezmiernie bawił, niż ze starającymi się o jej względy w tym samym czasie Robertem de Niro czy Jermaine’em Jacksonem.

A Song For You – książka o Whitney Houston

A Song For You – książka o Whitney Houston

Zdradziła też, że kiedy Whitney uświetniała swoim występem finał Super Bowl w 1991 roku, miała jej powiedzieć po zakończeniu piosenki:

Wyśpiewałam moje serce.

Robyn potwierdziła, że rzeczywiście, ten występ był niezwykle emocjonalny dla piosenkarki. Była blisko niej i widziała jak ta cała się trzęsie i drżą jej usta.

Kolejna historia, która uraczyła fanów Whitney we wspomnieniach, dotyczyła zakupów w luksusowym centrum handlowym. Gwiazda wybrała się na nie ze swoja asystentką, Silvią Vejar. Panie weszły do jednego z butików i na próżno czekały na asystę sprzedawcy. A działo się to w czasie ogromnej popularności Houston. Crawford wspomina, że kilkoro ekspedientów obojętnie minęło klientki, aż w końcu któryś się  zorientował z kim mają do czynienia i wtedy zaczął się bój o obsługę gwiazdy.

Silvia Vejar bardzo szybko ostudziła sprzedawców słowami:

Przedtem myśleliście, że można nas zignorować, latynoska i ciemnoskóra na zakupach. Teraz się zorientowaliście, że to Whitney, więc do nas biegniecie? – miała powiedzieć asystentka.

Robyn Crawford nazwała te historię – jej momentem Pretty Woman, nawiązując do słynnej produkcji filmowej z Julią Roberts.

Takich sekretów zdradziła jeszcze kilka. Podobnie jak w filmach dokumentalnych o gwieździe, tak i z jej opowieści, wyłania się obraz Whitney Houston, jako kobiety niezwykle dobrej, wrażliwej i bardzo podatnej na manipulację. Zdecydowanie za szybko odeszła.

Zobacz: Matka Whitney Houston przerwała milczenie w sprawie molestowania gwiazdy. Smutne słowa


Whitney Houston
Whitney Houston data urodzenia

Whitney Houston - ur. 9 sierpnia 1963

Whitney Houston z mężem Bobbym Brownem

Whitney Houston z mężem Bobbym Brownem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×