Szukaj

Nieżyjąca od 8 lat Whitney Houston wyrusza w trasę koncertową! Tak wygląda jej hologram

Pośmiertne płyty nikogo już nie dziwią. Teraz przyszedł czas na pośmiertne... koncerty! Już w lutym w Europie wystartuje trasa Whitney Houston, która zostanie "ożywiona". Pojawi się na scenie jako hologram. Gdzie wystąpi?
Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston, która według księgi rekordów Guinnessa, była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach (otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie), zmarła 11 lutego 2012 roku. Diwa utonęła we własnej wannie – jeszcze przed śmiercią była w opłakanym stanie, miała 11 protez zamiast zębów, bardzo przerzedzone włosy i rozedmę płuc.

Ostatni raz wystąpiła w dniu śmierci, pojawiając się na chwilę na scenie u boku Kelly Price, podczas jednej z imprez poprzedzających rozdanie Grammy.

Choć od jej śmierci minęło 8 lat, okazuje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby znowu wyruszyła w trasę koncertową! Jest to możliwe dzięki temu, że została cyfrowo „ożywiona”.

Trasa koncertowa Whitney Houston 2020

Trasa An evening with Whitney. The Whitney Houston Hologram Tour wystartuje 27 lutego i potrwa aż do 3 kwietnia, obejmując 26 miast Europy. W trakcie koncertów Whitney „zaśpiewa” swoje największe przeboje. Poza specjalnymi efektami, podczas 90-minutowego programu, na scenie będą towarzyszyć jej tancerze i chórek.

To będzie niesamowite show. Włożyliśmy w nie wiele pracy. Zależało nam, aby wszystkie elementy były jak najbardziej autentyczne – oznajmiła pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia, Pat Houston, szwagierka i menadżerka piosenkarki.

Nie ukrywa, że zależy jej na tym, aby świat na nowo docenił ogromny talent zmarłej gwiazdy.

Zanim odeszła, wokół jej nazwiska było sporo negatywnej energii; nie chodziło już o muzykę. Ludzie zapomnieli, jaka była wspaniała. Pozwolili, aby wszystkie osobiste rzeczy dotyczące jej życia przeważały nad tym, dlaczego w niej w pierwszej kolejności się w niej zakochali. Wszystko zależy od wyczucia czasu. Ostatnie siedem lat było bardzo emocjonalnie, ale teraz chodzi o bycie strategicznym – powiedziała w rozmowie z New York Times.

Hologram Whitney Houston

Warto przy tym wiedzieć, że wokalistka pojawiła się już wcześniej jako hologram w 2016 roku, podczas finału amerykańskiego The Voice, podczas którego u jej boku wystąpiła Christina Aguilera. Wówczas pomysł ten nie spotkał się jednak z przychylnymi komentarzami fanów zmarłej piosenkarki. Ostatecznie występ nie został pokazany w telewizji.

Nie wiadomo, jaki los spotka trasę koncertową. Ale bez względu na to, spadkobiercy Whitney Houston mają już cały biznesplan, który pozwoli im dalej zbijać fortunę na jej twórczości. Postanowili bowiem wydać również album wokalistki oraz przygotować musical na Broadwayu.

Zobacz: Matka Whitney Houston przerwała milczenie w sprawie molestowania gwiazdy. Smutne słowa


Whitney Houston – hologram

Whitney Houston – hologram

Whitney Houston
Whitney Houston

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×