Kolejne ciemne strony życia Whitney Houston ujawnione. Kochanka czy przyjaciółka? Kim była dla diwy Robyn Crawford?

Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston była lesbijką? Najnowsze doniesienia potwierdzają, że była w związku z kobietą. Jednak z relacji najbliższych wyłania się całkiem inny obraz preferencji gwiazdy.

Przez lata plotkowano o rzekomym romansie łączącym Whitney Houston i jej asystentkę Robyn Crawford. Po latach kobieta wyznała, że doniesienia te były prawdziwe, a jej relacja z gwiazdą wykraczała poza ramy przyjaźni. Panie zakończyły współpracę w 2000 roku, a powodem miała być zazdrość Bobby’ego Browna o zażyłość żony z przyjaciółką.

Robyn wydała książkę A Song For You: My Life with Whitney Houston (Piosenka dla ciebie. Moje życie z Whitney Houston), w której opisała, jak wyglądały jej relacje z wokalistką. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że miały romans.

Czy jednak Whintey była lesbijką? Najnowsze doniesienia rozwiewają wątpliwości.

Whitney Houston była lesbijką?

Whitney i Robyn poznały się w 1980 r. na wakacyjnym obozie w New Jersey, gdzie pełniły role wychowawczyń. Przyszła gwiazda miała 17 lat, Robyn – 19. Tamtego lata Crawford obiecała wokalistce, że będzie się nią opiekować. Była wierna temu postanowieniu przez 20 lat. Pracowała jako jej asystentka, motywowała ją do pracy, dbała o jej medialny wizerunek, pomagała wyjść z tarapatów.

Drogi przyjaciółek rozeszły się w 2000 r. Mąż piosenkarki Bobby Brown wykluczył Crawford z kręgu najbliższych znajomych gwiazdy. Robyn nie mogła też znieść uzależnienia Whitney i tego, że była wykorzystywana przez swoją rodzinę.

Jakie informacje na temat preferencji seksualnych diwy przekazują inne osoby z jej otoczenia? W filmie dokumentalnym Whitney nie mogło zabraknąć wątku, który elektryzował media i opinię publiczną przez lata. Sama artystka stanowczo zaprzeczyła w jednym z wywiadów, że pociągają ja kobiety. Bardziej wylewni są ludzie, którymi się otaczała.

Jej brat stwierdził w filmie, że była zmienna. Całe życie poszukiwała swojej tożsamości. Czy wpływ na to miał fakt, że w dzieciństwie była molestowana przez kuzynkę, Dee Dee Warwick? Jej bliscy nie mają wątpliwości.

Szukała siebie, była niepewna swojej orientacji i to wydarzenie odcisnęło piętno na całym jej dorosłym życiu.

W lipcu 2016 roku portal Radar Online opublikował nawet artykuł, w którym twierdził, że FBI jest w posiadaniu taśm, które potwierdzają, że Whitney Houston i Robyn Crawford łączył płomienny romans.

128 stronicowy raport FBI opisuje m.in., że Whitney była za życia szantażowana ujawnieniem jej związku z Robyn. Nie wiadomo, kto stał za groźbami, ale można domyślać się, że chodzi o kogoś z rodziny.

Gwiazda bała się, że ujawnienie faktu, może zniszczyć jej karierę. O romansie z Robyn miała wiedzieć matka Whitney.

Cissy już 25 lat temu wiedziała, że Whitney Houston jest w związku z moją córką Robyn. Nie wiem, dlaczego temu zaprzecza, musicie ją zapytać – mówił w wywiadzie ojciec Crawford.

Podobnie jak jej ojciec, który za wszelką cenę przekonywał córkę, żeby nie ujawniała związku z kobietą, ze względu na karierę. Jednak kiedy przeanalizować wszystkie wspomnienia znajomych i przyjaciół Houston, wylania się raczej obraz osoby biseksualnej, która znalazła oparcie w wieloletnie partnerce, jaka okazała się być jej asystentka Robyn. Zdaje się, że wieloletnie ukrywanie, tego, kim naprawdę jest, także wpłynęły na zdrowie psychiczne Whitney.

 


Whitney Houston i Robyn Crawford

Whitney Houston i Robyn Crawford

A Song For You – książka o Whitney Houston

A Song For You – książka o Whitney Houston

Mariah Carey i Whitney Houston w 1998 roku

Mariah Carey i Whitney Houston w 1998 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×