Szukaj

Znamy już szczegóły wesela Meghan Markle i księcia Harry’ego. Para złamie kilka zasad protokołu!

Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Oryginalne pomysły Meghan Markle na wesele

Królowa Elżbieta II zaczyna rwać włosy z głowy i jest coraz bardziej przerażona zbliżającym się wielkimi krokami weselem Meghan Markle i księcia Harry’ego. Nietypowa para, która łamie wszystkie brytyjskie konwenanse dotyczące mezaliansów i małżeństw członków rodziny królewskiej stanie na ślubnym kobiercu już 19 maja, a przygotowania idą pełną parą. W mediach spekuluje się na temat sukienki, druhen, świadków i samej ceremonii, a portale plotkarskie pękają w szwach od informacji na temat teoretycznie zaproszonych gości i skandalu z Barackiem Obamą w tle. Meghan zaś, nic sobie z tego wszystkiego nie robiąc, planuje własne wesele. Co, swoją drogą, też łamie kilka paragrafów z protokołu.

Para zdecydowała, że przyjęcie weselne będzie utrzymane w klasycznych kolorach. Markle naciska na biel, podkreślającą niewinność i bajkową otoczkę, jaka powinna towarzyszyć każdemu ślubowi z opowieści dla dzieci – nie co dzień książę wychodzi za pochodzącą z ludu dziewczynę i wygląda na to, że Amerykanka pragnie ten fakt jak najbardziej podkreślić, fundując sobie wesele o jakim marzy każda dziewczynka. Projekty jej sukni ślubnych przypominają kreacje księżniczek Disney’a, a to dopiero początek. Najprawdopodobniej zaprojektuje ją Stella McCartney.

Menu na weselu Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan i Harry chcą by wesele jak najbardziej podkreślało oryginalne tło ich relacji. Połączą elementy klasycznej, amerykańskiej kultury z wiekową tradycją Wielkiej Brytanii, ale nie obędzie się bez fanaberii: zamiast tradycyjnego tortu z bakaliami, podawanego na wszystkich królewskich weselach, para upiera się przy torcie bananowym,  ale to nie ten pomysł jest w tym wszystkim najbardziej niecodzienny:

Meghan dodaje amerykańskie akcenty do menu, takie jak ciasteczka krabowe na przystawkę. para młoda chce też zaserwować gościom tort bananowy zamiast klasycznego owocowego ciasta, bo to ulubiony smak Harry’ego. Rozważali też postawienie budki z burgerami na koniec weselnej nocy, jako odniesienie do hollywoodzkich imprez. Teraz Meghan zastanawia się, czy nie będzie to ca mało szykowne – czytamy w Gwiazdach.

Markle marzy również o tym by obrączki podali im książę George i księżniczka Charlotte. To jeden z jej najlepszych, do tej pory, pomysłów.

Jak myślicie? Dwór królewski znosi te fanaberie ze spokojem?

Meghan Markle oficjalnie zniknęła z mediów! W jej imieniu pożegnał się rzecznik Pałacu Kensington!

Wstydliwy sekret Meghan Markle wyszedł na jaw! Jej suknia z pierwszego ślubu to idealna KOPIA sukni księżnej Kate! Niezła wpadka!

Wyobrażacie sobie księżną Kate w takiej stylizacji? Bardzo skromna Meghan Markle na spotkaniu z Brytyjczykami


Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×