Jakie zasięgi ma Wersow? Mamy screen z wyświetleniami Instastories królowej polskich sociali. To dużo czy mało?

Wersow - do ilu osób trafia?

Wersow - do ilu osób trafia?

Wersow jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Gwiazda zdradziła niedawno, ile miesięcznie zarabia. Tym razem pochwaliła się swoimi statystykami. Te liczby robią ogromne wrażenie.

Weronika Sowa, znana w sieci pod pseudonim Wersow, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Gwiazda zdobyła popularność za sprawą kanału na YouTube, który subskrybuje aż 2,2 miliona osób. Jest również członkinią grupy Ekipa, którą stworzył jej partner życiowy Karol Wiśniewski, znany szerszemu gronu jako Friz.

Wersow ma zaledwie 25 lat, a mimo to może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Dzięki zasięgom, na jej adres mailowy spływa dziennie po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt propozycji współprac ze znanymi markami. Poza nagrywaniem filmów zaczęła również śpiewać. Gwiazda nie może narzekać na swoje życie. Mieszka w ogromnej willi, a wolny czas spędza na przyjemnościach. W pewnym momencie jednak zburzyła swój nieskazitelny wizerunek, co szeroko obiło się w mediach.

Wersow w ogniu krytyki

Jakiś czas temu, na jaw wyszło, że Youtuberka nielegalnie korzysta ze swojego logo. Gwiazda internetu próbowała oczyścić swoje imię i twierdziła, że nie wiedziała, że jej działanie jest nielegalne:

Nie miałam żadnych złych zamiarów w momencie, kiedy wykorzystywałam to logo, bardziej po prostu myślałam, że jest to dozwolone. Tak naprawdę w ogóle się nie zorientowałam w tym temacie i po prostu nie wykupiłam żadnej licencji, nawet wtedy nie wiedziałam, że tak trzeba zrobić.

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Jej tłumaczenie nie przekonało zbyt wielu, zwłaszcza że Wersow jest byłą studentką prawa.

Gwiazda jakiś czas temu zaczęła również polecać studentom desery z cukierni Magdy Gessler. Internauci stwierdzili wtedy, że 25-latka jest oderwana od rzeczywistości, ponieważ większości studentów nie stać na tak drogie przekąski.

Statystyki Wersow. Jakie ma zasięgi na Instagramie?

Pomimo kilku wpadek, Wersow wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych osobistości internetowych. Influencerka zdradziła niedawno, ile co miesiąc wpływa na jej konto. Kwota zwala z nóg:

Po odliczeniu procenta oczywiście itd., to zarabiam około chyba jakieś 50 tysięcy miesięcznie, coś takiego. Oczywiście jeżeli będę mieć daną współpracę, to wtedy troszeczkę więcej.

Wielu zaczęło interesować więc, do ilu osób trafia gwiazda. Ta wychodząc naprzeciw ciekawskich internautów, opublikowała zrzut ekranu, na którym widać jej statystyki:

Często pytacie mnie, ile mam wyświetleń na story. To zależy, ale zazwyczaj od 400-800 tyś. wyświetleń. Dziękuję, że jesteście na bieżąco.

Spodziewaliście się, aż tak dużej liczby?


Wersow - statystyki na Instagramie

Wersow - statystyki na Instagramie

Wersow

Wersow

Wersow i Friz

Wersow i Friz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×