Stare zdjęcia Weroniki Zoń z „Top Model”. Trudno uwierzyć, że jej skóra aż tyle przeszła

Weronika Zoń z Top Model

Weronika Zoń z Top Model

Weronika Zoń, to uczestniczka 10. edycji programu Top Model. Śliczna blondynka zachwyciła jury swoją urodą i otrzymała Złoty Bilet. Na Instagramie pokazała, jak wyglądała jeszcze rok temu. Aż trudno w to uwierzyć. 

Top Model to program, który od pierwszego odcinka zdobył sympatię widzów. Biorą w nim udział młode osoby, których marzeniem jest kariera w świecie mody. Na antenie właśnie wystartował kolejny, 10. już sezon. Nadal nie brakuje osób, które chcą spróbować swoich sił na wybiegach lub przed obiektywem. Format stał się furtką do kariery dla wielu uczestników. Nie sposób nie wspomnieć o Karolinie Pisarek, która, mimo że nie wygrała show, zrobiła spektakularną karierę.

Kolejną osobą, która dzięki formatowi wspięła się na szczyty popularności jest śliczna Klaudia El Dursi. To ona pierwsza w historii widowiska zdobyła Złoty Bilet, który gwarantuje zamieszkanie w domu modelek i automatyczny awans do finałowej 16.

Stare zdjęcia Weroniki Zoń. Jak wyglądała kiedyś?

W minioną środę wyemitowano kolejny premierowy odcinek show. Na castingach pojawiła się między innymi 21-letnia Weronika Zoń. Od ośmiu lat mieszka w Anglii, gdzie wyprowadziła się razem z mamą i braćmi. Przyznała również, że już wcześniej chciała się zgłosić do show, ale nie czuła się gotowa. Przez ostatni rok mocno pracowała nad sobą i sylwetką, by jak najlepiej zaprezentować się na castingu.

Weronika tak bardzo zachwyciła jury, że postanowili wręczyć jej Złoty Bilet, a tym samym zagwarantować jej udział w najważniejszych etapach modowego show.

Przepiękna. Potrzebujemy takiej pozytywnej energii – powiedziała o niej Joanna Krupa.

Weronika zaprezentowała piękne ciało i cerę oraz wnętrze. Okazuje się jednak, że nie zawsze mogła cieszyć się idealnym wyglądem.

Jak Weronika Zoń wyglądała kiedyś? Uczestniczka Top Model aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już niemal 28 tys. internautów. Ostatnio udostępniła okno pytań dla fanów. Jedna z osób zapytała ją o sposób na gładką cerę. Wtedy otrzymała bardzo szczerą odpowiedź i zdjęcia przedstawiające trądzik, z którym jeszcze rok temu borykała się śliczna dziewczyna.

Tak wyglądała moja cera rok temu. Dwa lata zmagałam się z uciążliwym trądzikiem, ale po zabiegu w grudniu jestem na terapii hormonalnej i jest o wiele lepiej. Czasem wyskoczy mi coś przy większym stresie, jak np. teraz, ale ogólnie jest ok – napisała.

Weronika zdradziła, że hormony pomogły jej uporać się z problemami. Opublikowała bardzo intymne zdjęcia, na których dokładnie widać z jak dużym problemem walczyła.

Stare zdjęcia Weroniki Zoń w galerii.


Weronika Zoń pokazała trądzik

Weronika Zoń pokazała trądzik

Weronika Zoń pokazała trądzik

Weronika Zoń pokazała trądzik

Weronika Zoń pokazała trądzik

Weronika Zoń pokazała trądzik

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dziwne, że te malunki tak nie przeszkadzały jurorom.

  • Marzena pisze:

    Też miałam problem z trądzikiem. Zaczęłam przyjmować hormony i po roku wylądowałam w szpitalu z zatorowością płuc. Trzeba uważać z tymi hormonami. Wygląd nie jest najważniejszy. Zatorowość to choroba, która może zabić bardzo szybko na prawdę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×