Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciami z 3. urodzin córeczki. Słoneczna Kalifornia zmieniła się w „Krainę lodu”

Weronika Rosati urodziny córki

Weronika Rosati urodziny córki

Weronika Rosati pokazała kilka zdjęć z 3. urodzin swojej córeczki. Fotografie z miejsca podbiły serca internautów. Jakie przyjęcie urządziła aktorka?

Weronika Rosati urodziła Elizabeth Valentinę 11 grudnia 2017 roku. Od tej pory aktorka łączy życie zawodowe z wychowywaniem córki. Obecnie mieszkają w słonecznej Kalifornii i to stamtąd artystka publikuje w social mediach, relacjonując, jak wygląda życie samotnej mamy za Oceanem.

Z okazji urodzin Eli urządziła przyjęcie, z którego zdjęciami pochwaliła się w sieci.

Weronika Rosati: zdjęcia z urodzin córki

Weronika chętnie pokazuje kulisy swojego życia w Los Angeles. Nie ukrywa, że bywa jej ciężko, kiedy samotnie musi borykać się z codziennością.  Ostatnio, relacjonując swój intensywny dzień, zdradziła, że musi zamówić tort oraz dekoracje z motywem popularnej bajki Disneya – wszystko to z okazji zbliżających się urodzin Eli. 11 grudnia córeczka Rosati skończyła 3 lata. Z tej okazji mama postanowiła złożyć jej instagramowe życzenia:

Dzisiaj moja córeczka kończy 3 latka!!!  Myśle od paru dni co napisać dziś ale postanowiłam zachować to dla siebie i Elizabeth. Myszko Życze ci byś żyła w świecie sprawiedliwym, bez uprzedzeń, i pełnym miłości, wolnym od nienawiści, przemocy i bezprawia . Życze ci byś w swoim życiu miała wokół siebie samych dobrych ludzi, byś spełniała marzenia z radościa i pewnościa siebie, by nigdy nikt i nic nie podciał ci skrzydeł, byś mogła być silna kobieta której nikt nie ograniczy praw i wolności wyboru. Jesteś najwspanialsza osóbka jaka w życiu poznałam i całym moim światem – miej cudowny dzień. Happy birthday Elizabeth – napisała.

W niedzielę z kolei podzieliła się zdjęciami z niezwykle udanego przyjęcia. Był piękny tort i także goście – w okrojonym składzie, bo jak wiadomo, pandemia powoduje, że nie można spotykać się w zbyt licznym gronie. Urocze kadry są dowodem, że wszystko udało się wyśmienicie.

W małym ale we wspaniałym towarzystwie Elizabeth miała bday party ( luz regularnie sie testujemy na covid więc wszyscy zdrowi😉) dziękuje @annalodej @kasiavarnishka @jujurera ps. to najlepsze zdjęcia jakie nam się udało zrobić

Był tort z ukochaną przez kilkulatki Elsą, baloniki z motywem tej samej kreskówki, goście, a także zadowolona solenizantka. Ela wyrasta na piękną młodą damę. Nic dziwnego, że dumna Weronika Rosati chciała się w sieci podzielić swoim szczęściem.


Weronika Rosati - urodziny córki

Weronika Rosati - urodziny córki

Weronika Rosati - urodziny córki

Weronika Rosati - urodziny córki

Weronika Rosati - urodziny córki

Weronika Rosati - urodziny córki

Komentarze

  • Gość pisze:

    Samotna matka w USA? Zgloscie sie do mnie to wam przedstawie kulisy samotnej matki w USA. Ta Pani nawet nie wie co znaczy samotne macierzynstwo w tym kraju.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×