Szukaj

Zdjęcia Weroniki Rosati w bikini na włoskiej plaży zachwyciły wszystkich. Ona ma ciało marzeń

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati błyszczała na czerwonym dywanie tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Olśniła swoim wyglądem i kreacją, a dziennikarze nie mogli się nią nazachwycać. Gdyby tylko zobaczyli ją w bikini. Na najnowszym zdjęciu z plaży kusi na potęgę.

Weronika Rosati była objawieniem na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji. W kreacji autorstwa swojej mamy, Teresy Rosati dosłownie błyszczała na czerwonym dywanie a z ust dziennikarzy wyrywał się jeden przymotnik – piękna.

Nic dziwnego, że aktorka tak dobrze odnalazła się we Włoszech. Właśnie opublikowała zdjęcie z plaży weneckiej, rozpalając internet idealną figurą w panterkowym bikini.

Weronika Rosati zachwyca w bikini w panterkę

Weronika Rosati już jako młoda dziewczyna osiągnęła sporą popularność w Polsce. Potem przyszła pora na Hollywood i obecnie jest jedną z naszych gwiazd eksportowych – zagrała już w kilku produkcjach m.in. w Last VegasLuck czy Agenci NCIS. Umiejętności aktorskie i zjawiskowa uroda zapewniły jej miejsce w amerykańskim show-biznesie. Już kilkukrotnie pojawiła się na ważnych imprezach, na których brylowała wśród wielkich gwiazd.

Tym razem zachwycała podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Na uroczystej gali pojawiła się, promując film Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej. To polski kandydat do tegorocznego Oscara, który według wielu ma spore szanse zakwalifikować się do ścisłej czołówki.

Rosati zachwycała na czerwonym dywanie, ale jeszcze większe wrażenie musiała zrobić na Włochach, kiedy zaprezentowała się na plaży w Wenecji w bikini w panterę. Zaprezentowała idealną figurę i wyznała uczucia do Italii.

Nigdy bardziej nie czułam się Włoszką niż własnie teraz. Wenecjo, kocham cię!

Zdjęcie zachwyciło internautów. Komentarze z całego świata pełne są komplementów. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad urodą i idealną figurą gwiazdy.


Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Dodaj komentarz

  • OPINIA pisze:

    Pokażcie niewyretuszowane zdjęcie to ocenimy figurę i twarz, bo na zdjęciach paparazzi wygląda nieciekawie. I po co tak się obwieszała biżuterią na plażę, ani się opalić ani wykąpać w morzu ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×