Szukaj

Weronika Rosati wychowuje prawdziwą gwiazdę! Pierwszy raz zdradziła jaka jest mała Elizabeth!

Weronika Rosati córka

Córka Weroniki Rosati wyrasta na gwiazdę

Weronika Rosati rok temu po raz pierwszy została mamą. Jej ciąża długo była tajemnicą, a gdy wyszła na jaw, stała się medialnym fenomenem. Gwiazda nie chciała jednak przeżywać tych wspaniałych chwil nieustannie śledzona przez paparazzich – wyjechała więc do Stanów Zjednoczonych i tam urodziła dziecko, w otoczeniu najbliższych i rodziny. W swoich social mediach często chwali się zdjęciami małej Elizabeth, ale w wywiadach rzadko porusza temat córki.

Niedawno zrobiła wyjątek dla Anny Lewandowskiej i jej bloga, Baby by Ann. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską aktorka z chęcią opowiadała o swojej małej księżniczce. Okazuje się, że Elizabeth ma zadatki na prawdziwą gwiazdę, a w show-biznesie odnajdzie się bez problemu:

Ona jest bardzo kobieca, jest też elegantką. Potrafi się awanturować, że w śpioszkach wynoszę ją z domu, a jak ma na sobie sukienkę, to jest przeszczęśliwa. Czapkę zdziera z siebie z impetem, ale kapelusz jest ok. Jak słyszy muzykę, to śpiewa. Lubi też zdjęcia. Świetnie pozuje, jak ma ochotę oczywiście. Jak jej się nie chce, wtedy odwraca głowę ostentacyjnie. Prawdziwa diva. Eli jest też kokieteryjna. Czasem aż mi głupio, bo bardzo reaguje na przystojnych facetów – a jak facet jest w garniturze, to już wzroku od niego oderwać nie może i trzepocze rzęsami. Często wymusza kontakt z takimi przystojniakami np. w windzie – powiedziała Weronika Rosati

Myślicie, że kiedyś pójdzie w ślady Weroniki? 😉

Weronika Rosati pierwszy raz tak szczerze o swoim samotnym macierzyństwie! Czy dopadł ją baby blues?

Gwiazdy na balu charytatywnym: Anna Czartoryska-Niemczycka, Edyta Jungowska, Teresa Rosati, Dorota Miśkiewicz

Tłum gwiazd na Sephora Trend Report 2018: Michał Szpak, Kasia Warnke, Maja Sablewska, Weronika Rosati

 


Weronika Rosati z córeczką na jesiennym spacerze

Weronika Rosati z córeczką na jesiennym spacerze

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati – Kler, premiera filmu

Weronika Rosati – Kler, premiera filmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×