Weronika Rosati o poronieniu Chrissy Teigen: „Rozumiem jej ból”. Po jej słowach zrobiło się bardzo smutno

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati na Instagramie wypowiedziała się na temat poronienia Chrissy Teigen. Dodała wpis, który rozrywa serce. Co w nim podkreśla?

Weronika Rosati stanowi doskonały przykład na to, że macierzyństwo i kariera zawodowa mogą iść w parze. Na co dzień wychowuje córeczkę, Elizabeth, którą zabiera ze sobą do pracy. Jak zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, dziewczynka już zdążyła się do tego przyzwyczaić:

Ona już przyzwyczaja się do planów filmowych, jest brana do ról filmowych, albo wciska się na zdjęcie na planach sesji zdjęciowych, więc wchodzi w ten świat. Ale jeszcze jest mała i jak będzie starsza to podejmie swoje decyzje. Na pewno wzorem moich rodziców nie zabronię jej i nie będę jej narzucać tego, co powinna robić.

Weronika Rosati współczuje Chrissy Teigen straty dziecka

Rosati nie tylko podejmuje nowe, zawodowe wyzwania, ale także jest w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie zdradza wybrane kulisy codzienności, a także zabiera głos i mówi o ważnych sprawach. Tak jak kilka godzin temu, gdy wypowiedziała się na temat straty dziecka Chrissy Teigen.

Przypomnijmy, że o tym, że Johny Legend i jego żona stracili dziecko, poinformowali sami zainteresowani na Instagramie. Udostępnili wzruszające zdjęcia ze szpitala, na których modelce towarzyszył mąż. W rozrywającym serce opisie poinformowano o wielkiej tragedii. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Weronika nie mogła przejść obojętnie obok tego zdarzenia. Na Instastory udostępniła jedną z fotografii. Napisała, że rozumie jej ból. Modli się za wszystkich, którzy cierpią:

To największy ból, jaki musi znieść. Jest mi tak bardzo przykro z powodu Chrissy i wszystkich innych kobiet, które przeszły przez tę tragedię. Rozumiem wasz ból. Modlę się za tych, którzy cierpią.

Chociaż Pudelek próbował dopytać aktorkę, co miała na myśli dzieląc się tym wyznaniem, Rosati nie chciała się na ten temat wypowiedzieć.


Weronika Rosati o stracie Chrissy Teigen

Weronika Rosati o stracie Chrissy Teigen

Weronika Rosati – Festiwal w Wenecji 2020

Weronika Rosati – Festiwal w Wenecji 2020

Weronika Rosati - czarna kreacja

Weronika Rosati - czarna kreacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×