Weronika Rosati pozuje w skąpym bikini na tle oceanu. Fani zachwyceni jej figurą. „Idealna”

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati zaprezentowała idealne ciało na zdjęciach w bikini. Pozuje na tle oceanu, a fani nie mogą się nazachwycać.

Weronika Rosati ma już ugruntowaną pozycję w branży filmowej. Aktorka kilka lat temu zdecydowała, by spróbować swoich sił w Hollywood. Przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie mieszka razem z córeczką Elizabeth. Na co dzień dzieli bycie mamą z pracą na planach filmów i seriali, i radzi sobie z tym doskonale.

Aktorka nie miała zamiaru poprzestawać jedynie na branży aktorskiej. Jakiś czas temu zdecydowała, by podobnie jak kilka jej koleżanek z show-biznesu stworzyć własną linię kosmetyków. Od niedawna promuje swoją markę Lajuu, która oferuje naturalne produkty do pielęgnacji ciała.

Weronika od czasu do czasu zachwyca fanów zdjęciami z cudnych plaż, do których ma dostęp ze względu na miejsce zamieszkania. Na najnowszych fotkach zaprezentowała swoją figurę w pełnej okazałości. Internauci zachwyceni.

Weronika Rosati pozuje w skąpym bikini

Weronika Rosati na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami kadrami z życia za oceanem. Razem z Elizabeth świetnie odnalazły się w Los Angeles, a aktorka powoli rozkręca swoją hollywoodzką karierę. Gwiazda może się poszczycić niebanalną urodą i świetną figurą. Czy korzysta z osiągnięć medycyny estetycznej?

Nie mam czasu na zabiegi. Ale nie mam żadnego stosunku. Na razie jestem tak zakręcona innymi rzeczami, że jest bardzo dużo rzeczy na mojej liście, nad którymi powinnam się zastanowić, ale na razie to jest tylko lista rezerwowa – powiedziała naszej reporterce, która zapytała ja o stosunek do ingerencji w swoje ciało.

Patrząc na figurę Rosati, nie ma co się dziwić, że nie musi myśleć o zabiegach. Jej ciało jest wręcz idealne. Na najnowszych zdjęciach, na których pozuje w skąpym bikini, widać to jak na dłoni.

Zdjęciami Weroniki zachwycili się jej fani.

  • Ale figura!
  • Idelana!
  • Cudnie wyglądasz!
  • Boskie kształty.

Nie sposób się nie zgodzić. Rosati może się poszczycić idealnym wręcz ciałem. Zajrzyjcie do galerii.


Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×