Weronika Rosati w skąpym bikini na plaży z córką. Tłumaczy fanom, dlaczego TAK wyglądają jej zdjęcia. Co z nimi nie tak?

Weronika Rosati na plaży

Weronika Rosati na plaży

Weronika Rosati pozuje na plaży w bikini. Towarzyszy jej córka, a aktorka tłumaczy się, dlaczego tak wyglądają jej zdjęcia. Co na to internauci?

Weronika Rosati od lat ma już ugruntowaną pozycję w branży filmowej. Aktorka zdecydowała, by spróbować swoich sił w Hollywood. Przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie mieszka razem z córeczką Elizabeth. Na co dzień dzieli bycie mamą z pracą na planach filmów i seriali, i radzi sobie z tym doskonale.

O nowych projektach i o swoim życiu informuje fanów na Instagramie. W nowym poście zaprezentowała figurę w skąpym bikini.

Weronika Rosati w skąpym bikini

Weronika Rosati pokazała fanom na Instagramie kolejne kadry z jej życia w Los Angeles. Pozuje na plaży z córką. Ma na sobie skąpe bikini i tłumaczy fanom, dlaczego jej zdjęcia, według niej, są nieidealne.

Wiem że jest mnie tu mniej i że moje posty i stories sa podobne ale po prostu tak wyglada moje życie na codzień. Podziwiam zdjęcia pięknie wypozowane z plaży gdzie dzieci grzecznie sobie siedza bo u nas to absolutnie nie do zrobienia- Ela ma niezdarta energie ( przez co moja jest zdarta kompletnie ) i nie da rady nas razem złapać w ustawionej pozie – zaczęła.

Podkreśliła, że w jej social mediach jest tylko prawda, a wszystkie posty pokazują, jak wygląda jej codzienność.

Prawda jest taka że mój instagram odzwierciedla naprawde mnie, moja osobowość: uwielbiam klimat retro, uwielbiam przyrode, uwielbiam ubrania inspirowane różnymi przeszłymi latami, uwielbiam stare kino, uwielbiam zdrowe jedzenie i yoge, uwielbiam czytać, uwielbiam moja rodzine, moich prawdziwych przyjaciół, uwielbiam zwierzeta, uwielbiam plaże a nade wszystko uwielbiam moja córke. I to właśnie moja córka jest moim zajęciem 24/7 więc naturalnie albo a) jest na wiekszości postów i stories b) nie mam kiedy robić nowego kontentu c) zdjėcia sa jakie sa bo z Ela wszystko jest nieprzewidywalne d) moje życie może wydawać sie monotonne ( i taki też jest kontent) e) ale sa też sfery życia którym sie nie dziele na IG, prywatność i te sprawy.

Zakończyła zapewnieniem, że nie zamierza zmieniać treści na swoich profilach.

Więc wybaczcie ale nadal będe was spamować zdjęciami które oddaje mnie i moje życie a nie perfekcyjnymi ustawkami . A wam jak minał weekend?

Fani Rosati komentują:

 • Wero, ja tak bardzo widzę w Tobie stare kino i starą duszę, co brzmi, jak brzmi, ale jest super rzeczą! a ta nieprzewidywalność Eli jest extra!
 • I to jest prawdziwe życie, i większość z nas takie ma. A nie tylko wypozowane, umalowane i błyszczące. I ciebie cenimy za to że jest trochę zdjęć w dresie a czasem zdjecia z wielkiej gali albo z pracy. Pozdrawiam gorąco.
 • A ja właśnie lubię takie „zwykle ujęcia”, z dzieckiem nie ma czasu na pozowanie, bo pierwsze się nie da, a po drugie się nie da. Po jakimś czasie jak się przegląda zdjęcia „świeżym okiem” to o tak znajdują się perełki.

Też cenicie Weronikę za jej naturalność?


Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Weronika Rosati z córka na plaży

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bla,bla,bla a tłumaczy się tylko winny. Wszystkie zdjęcia na IT Rosati pozowane i retuszowane, popatrzcie jak wydłużyła sobie nogi, a córka (chodzi do przedszkola, w Polsce ma nianię, czyli nie zajmuje się nią 24/7 !) zastąpiła torebkę Gucci w roli gadżetu reklamowego. Dzięki „ugruntowanej pozycji” w Hollywood ledwie się załapała na epizodzik Rosjanki w NCIS L.A. i rólkę ozdobnika w angielsko-włoskim horrorze klasy D. A to oznacza, że „zapracowana” Rosati spędziła na planie niecały miesiąc, żeby przez kolejne 11 miesięcy byczyć się w LA za kasę rodziców i alimenty od doktorka. Nie sprząta, nie gotuje, nie pierze, córka przez 8 godzin w przedszkolu, a ta bezczelnie kłamie jaka to ona jest ciężko zapracowana, nie ma nawet chwili dla siebie.Kłamczucha !!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf uroda i figura jest ale we łbie siano dziecko z dzieciorobem ale w sumie lepiej za 10tys niź za 2zl i to tyle

 • Gość pisze:

  Córka, cały tata, dlatego nie pokazuje twarzy

 • Gość pisze:

  Ochydna jest konturówka wyjechana za linię ust…bleeeee

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×