Szukaj

Weronika Rosati rozpala wyobraźnię fotkami w bikini. „To nie czary i nie Photoshop, tylko ciężka praca”. Jak osiągnęła taki efekt?

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati opublikowała zdjęcia w bikini, które zapowiadają jej nowy secret project. Gorąca sesja ma zwrócić uwagę na problem nietolerancji kobiet i ignorowania ich problemów. Czego aktorka chce nauczyć Polaków?

Weronika Rosati w show-biznesie zasłynęła dzięki epizodycznym scenom w znanych polskich serialach. Dużą popularność przyniosła jej rola Ani w M jak miłość, w którą po raz pierwszy wcieliła się w latach 2002-2005. W 2018 roku ponownie dołączyła do obsady hitu TVP.

W 2005 roku aktorka mogła zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Patryk Vega zaproponował jej rolę w filmie Pitbull. Później zagrała w serialu o tym samym tytule, dzięki czemu zaczęły spływać do niej nowe propozycje zawodowe.

Rosati od lat jest aktywistką. Po tym, jak przyznała się do tego, że padła ofiarą przemocy domowej ze strony swojego ówczesnego partnera, Roberta Śmigielskiego, zaczęła aktywnie uczestniczyć w zagranicznych forach ekonomicznych.

Moja walka z przemocą domową już nie odbywa się tylko w Polsce, ale teraz już poszła w świat – najważniejsze organizacje broniące praw kobiet są z nami… – napisała pod zdjęciem z Davos World Economic Forum 2020.

Weronika Rosati w bikini

Artystka jest bardzo aktywna w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje 335 tysięcy internautów, z którymi stara się utrzymywać stały kontakt. Rosati pokazuje, jak wygląda jej życie, które dzieli pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. Za pośrednictwem social mediów dzieli się również z fanami szczegółami projektów, w które chętnie się angażuje.

W piątkowe popołudnie na profilu Weroniki pojawił się kadr, na którym pozuje w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Fotografia została wykonana na jednej z gorących, kalifornijskich plaży.

Ten rok już dla mnie jest niezwykle łaskawy! Pozdrawiam z planu mojego nowego secret projektu który właśnie robimy teraz w słonecznej Kalifornii.

Następnego dnia opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem jednak nieco odważniejsze. Czarne, skąpe bikini wyeksponowało jej chudy brzuch. Gwiazda postawiła również na wyraźne dodatki – metalową, długą bransoletkę oraz drugą, węższą ze złotymi akcentami.

Nie mogę się doczekać, aż będę mogła wam zdradzić więcej szczegółów na temat mojego nowego projektu. To będzie coś oryginalnego, nieoczekiwanego i coś, co zawsze chciałam zrealizować. Tyle wam mogę zdradzić na teraz. Rok 2021 naprawdę nieźle się zapowiada.

Jak Weronika Rosati dba o wygląd? Gwiazda walczy o prawa kobiet

Drugi kadr podsycił ciekawość internautów, którzy zasypali gwiazdę pytaniami o szczegóły jej najnowszego projektu oraz dociekali, jak to możliwe, aby tuż przed 40. mieć tak idealną sylwetkę. W kolejnym wpisie aktorka postanowiła udzielić odpowiedzi na najczęściej pojawiające się zapytania. Zdradziła, że w Kalifornii bardzo dba o dietę i aktywność fizyczną:

Kochani. Dziękuję wam za wszystkie ciepłe komentarze pod postem o moim nowym projekcie. Trochę myślałam sobie na temat tych zdjęć ( a to jest dopiero teaser) i nasunęło mi się parę myśli do głowy, którymi chciałam się z wami podzielić. Sesja 37-letniej mamy, aktorki, aktywistki w bikini? Aha, no tak, bo ten projekt przełamuje trochę stereotypy – nie oznacza to, że nie jestem oddaną mamą. Nie oznacza to, że nie walczę o prawa kobiet. Nie oznacza to, że równocześnie nie robię kariery filmowej. Nie oznacza to, że jestem na to „za stara” i nie oznacza to że nie dbam o swój nieustanny rozwój intelektualny. Pytacie czy ćwiczę i czy stosuje dietę – na całym świecie, a zwłaszcza w Kalifornii jest ogromna świadomość zdrowego trybu życia, więc tak, oczywiście, że ćwiczę i zdrowo się odżywiam. To nie czary i nie photoshop tylko ciężka praca.

W dalszej części tekstu wyjawiła, że zauważyła, iż na przestrzeni lat bardzo zmieniło się podejście do kobiet, szczególnie w USA. Czerpiąc z wiedzy, jaką zdobyła za oceanem, planuje w najbliższym czasie dołożyć wszelkich starań, aby i Polacy przestali dyskryminować kobiety ze względu na ich wiek oraz płeć. Przy okazji pogratulowała Kamali Harris. Pierwszej kobiecie, która objęła urząd wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Nie pomyślałabym 15 lat temu, że tak zmieni się pozytywnie podejście do kobiet. Ageizm i seksizm jest tępiony w USA, a ja walczę też o to, by były tępione w równym stopniu w Polsce. Czy wiecie, że w 2020 roku w Polsce około 90% ludzi przejawia uprzedzenia wobec kobiet? To jest dramat- czy stąd też ludzie nie są skłonni wierzyć w dramatyczne historie kobiet, które są ofiarami przemocy, mobbingu, gwałtów, molestowania? Bardzo to smutne, ale wierzę że i to się będzie zmieniać, i zaczniemy iść śladami innych krajów gdzie kobiety są traktowane poważnie i doceniane jak powinny. Brawo @kamalaharris ! I na nas przyjdzie czas, szowiniści możecie zacząć się bać #womanpower #womensupportingwomen #womenempowerment

Wierzymy, że dzięki inicjatywie, którą chce zapoczątkować Weronika, że już wkrótce kobiety zostaną wysłuchane, a ich problemy nie będą bagatelizowane.


Weronika Rosati o równości kobiet

Weronika Rosati o równości kobiet

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Weronika Rosati w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×