Szukaj

Weronika Rosati wyprawiła swoje urodziny w Los Angeles! Na imprezie pojawiła się wielka gwiazda

Weronika Rosati świętowała urodziny z Joanną Kulig

Weronika Rosati niedawno skończyła 35 lat. Z racji tego, że w dniu urodzin przebywała za oceanem, to właśnie tam urządziła imprezę urodzinową. Wśród gości pojawiła się Joanna Kulig. 

W środę urodziny nie tylko świętowali księżna Kate i syn Wojciecha AmaroNicolas. 9 stycznia solenizantką byłą także Weronika Rosati. Aktorka swoje 35 urodziny spędziła w zaufanym gronie bliskich osób, tym razem w Los Angeles. Wśród nich znalazła się Joanna Kulig, o czym dowiedzieć się można ze zdjęcia opublikowanego na Instagramie Rosati.

Aktorka, jak na solenizantkę przystało, wyróżniała się spośród przyjaciół. Ubrana w złotą sukienkę, do której dobrała buty na obcasie, z daleka przyciągała uwagę – w przeciwieństwie do jej gości, którzy tego wieczoru zdecydowali się na raczej luźne stroje i znacznie wygodniejsze obuwie.

To były super urodziny. Dziękuję, że świętowaliście ze mną – napisała pod fotografią Weronika.

Wiedzieliście, że Weronika i Joanna się przyjaźnią?

Dodajmy, że Joanna w Stanach Zjednoczonych przebywa od kilku tygodni. W tym czasie nie próżnuje. Regularnie pojawia się podczas branżowych imprez, promuje Zimną wojnę, a także udziela wywiadów w topowych magazynach. Dodatkowo niedawno podpisała kontrakt z amerykańską agencją aktorów, dzięki czemu na nudę narzekać nie może.

Weronika Rosati wydaje tysiące na kosmetyki. A Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!

Szalony Sylwester 2018 w wykonaniu gwiazd! Jak się bawiły? Gdzie? Mamy zdjęcia!

Ilona Łepkowska w sprawie konfliktu Rosati-Olbrychska. „Wina za rozpad związku, co wie każda mądra osoba, leży… „


Jesteś fanem Weroniki Rosati?

×